Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

do jaja je kad te deda probudi u pola 7 da bi isao da mu pomazes da skuplja sljive za rakiju. bas je do jaja.

Probudi dedu kad dobije penziju da ti da koji dinar :)

Jutro svima..Spavao 2 sata ....pucalo oko kuce do 4:20..ocekivao sam udar ali opet nista..Danas bajs i na Frusku Goru ..\o/

Link to comment
Share on other sites

Haha, videh to na UPT-u :)

Inače, juče sam zaboravio da vratim neke patike sa terase unutra, naravno da su me dočekale mokre skroz. I onda šta ću, iovako sam mislio da ih perem, pravac veš mašina :)

Inače2, imaš Zlatiborac Dvini i na Novom Beogradu kod arene. Komplet se u Čobanovom odmoru baš bio iskvario tako da sam prestao da jedem, možda je sad nešto bolji.

Inače3, uhapsili ovog lika što je dig'o bajs japancu:

263187_kradljivac_f.jpg

Malo mi je buđavo doduše što da su ukrali bilo kom "običnom" građaninu kapiram da ga nikad ne bi našli niti bi se iko iscimao niti bi bila ves'.

Link to comment
Share on other sites

Inače, juče sam zaboravio da vratim neke patike sa terase unutra, naravno da su me dočekale mokre skroz. I onda šta ću, iovako sam mislio da ih perem, pravac veš mašina :)

Ja ostavio prošle nedelje prozore na kolima otvorene kad su bile one tropske temperature, a pošto ne vozam auto svaki dan, skroz zaboravio da ih zatvorim kad je onomad dva puna dana pljuštalo kao iz kabla. Znači, samo još patkice da su plivale unutra, pa da uslikam za smešne tužne slike :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

caption this photo

387110_10150977039099331_1821336228_n.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...