Jump to content

SD Crvena Zvezda 2012/2013


Highl1

Recommended Posts

realno gledano, veliki su favoriti (bordo) i zaista imamo jako malo sanse, mozda ni 15%...

ALI!

gledajuci prvu utakmicu, momci su stvarno izginuli, borili se i parirali dosta boljem, kvalitetnijem i fizicki jacem protivniku. dovoljno da u nama tinja nada za nekim cudom. ne znam kakvu bi taktiku postavio, da li povucenije pa na kontre sa brzim (da, brzim!) klincima ili ih iznenaditi i napasti odma na startu. samo da svedemo greske nasih, ponavljam, mladih igraca i mislim da bi mogli da se nadamo cudu, zasto da ne...

i naravno

I NAPRED ZVEZDO TEBE VOLIM JAAAAAAAAAAAAAAAA....

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da treba da igramo visok presing,na njihovoj polovini dok imamo snage i one crncuge teramo da sutiraju loptu sto dalje od svog gola,pa ako dodaju obranijaku i dijabateu i žisuu,da ih šutiramo dok ne padnu...pa kad nam nestane snage stane 11 u sesnaesterac pa do penala,a onda ce Bajko da resi :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzbuđen još od prošle tekme, sav treperim :) Tad sam očekivao da nam daju gol il dva u gostima, al kako se to nije dogodilo sad stvarno mislim da imamo mnogo veće šanse da prođemo. Naravno da je Bordo opet veliki favorit, ali sreća prati hrabre, pa ako klinci pokažu opet pokažu muda možda i bude nešto. I onda nam zapadne Liverpul u grupi, HIJAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Link to comment
Share on other sites

gledajuci prvu utakmicu, momci su stvarno izginuli, borili se i parirali dosta boljem, kvalitetnijem i fizicki jacem protivniku. dovoljno da u nama tinja nada za nekim cudom. ne znam kakvu bi taktiku postavio, da li povucenije pa na kontre sa brzim (da, brzim!) klincima ili ih iznenaditi i napasti odma na startu. samo da svedemo greske nasih, ponavljam, mladih igraca i mislim da bi mogli da se nadamo cudu, zasto da ne...

Sve ovo stoji, na prvi pogled, mada se meni cinilo da Bordo igra sa pola snage, da ne jure i ne stezu previse. Bojim se da ce sad, kad im bude trebalo, da napadnu, smeste koliko im treba i cao. Nadam se da gresim.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

I onda nam zapadne Liverpul u grupi, HIJAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

pazi samo da ti tada ne zakazu predaju dokumenata za licnu kartu i pasos :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sve ovo stoji, na prvi pogled, mada se meni cinilo da Bordo igra sa pola snage, da ne jure i ne stezu previse. Bojim se da ce sad, kad im bude trebalo, da napadnu, smeste koliko im treba i cao. Nadam se da gresim.

^this

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...