Jump to content

SD Crvena Zvezda 2012/2013


Highl1

Recommended Posts

da drzava forsira zvezdu, ne bi se ista raspadala prethodnih godina.

to sto je doslo do nekih promena, moze samo da bude bolje za nasu kosarku i vaterpolo..

i molim te nemoj da pricas o tome kako drzava i drzavne institucije forsiraju zvezdu, kako te nije sramota to da kazes?

sta se desava sa fk partizan? i raznoraznim vetrovima u ledja prethodnih godina...

Link to comment
Share on other sites

mozemo da rasirimo diskusiju, ali pricamo o basketu i govorim o prosloj godini

zvezda, tacnije uprava, je sama kriva za raspad kk-a, zbog lopovluka naravno

partizan sa druge strane, je pametno poslovao i imao je tog duleta koji ima nos za talente, a i verovatno ga ukenjalo. o nekoj pomoci drzave ne moze da se prica, posto se svake godine menja tim, a i pored svega toga partizan ima odlicne rezultate u evropi. na kraju, partizan da dobija godisnje 10 milki, isao bi stalno u f4 :)

sto se tice konkurencije, naravno da mi ne smeta jaka zvezda i bolje je da bude sto veci rivalitet, ne da stoka nabija 50 razlike :))

ali ovo je vise nego ocigledno forsiranje.

dug sa 15m na 2m, za godinu dana, u kosarci, u srbiji, u ovakvoj svetskoj finansijskoj krizi... budi realan

edit

i naravno da dule vrsi pritisak sada, jebiga, treba i to znati i to je deo njegovog posla :)

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

mozemo da rasirimo diskusiju, ali pricamo o basketu i govorim o prosloj godini

zvezda, tacnije uprava, je sama kriva za raspad kk-a, zbog lopovluka naravno

partizan sa druge strane, je pametno poslovao i imao je tog duleta koji ima nos za talente, a i verovatno ga ukenjalo. o nekoj pomoci drzave ne moze da se prica, posto se svake godine menja tim, a i pored svega toga partizan ima odlicne rezultate u evropi. na kraju, partizan da dobija godisnje 10 milki, isao bi stalno u f4 :)

sto se tice konkurencije, naravno da mi ne smeta jaka zvezda i bolje je da bude sto veci rivalitet, ne da stoka nabija 50 razlike :))

ali ovo je vise nego ocigledno forsiranje.

dug sa 15m na 2m, za godinu dana, u kosarci, u srbiji, u ovakvoj svetskoj finansijskoj krizi... budi realan

edit

i naravno da dule vrsi pritisak sada, jebiga, treba i to znati i to je deo njegovog posla :)

Pametno poslovao da ste za novicu dobili 3.5 mil, a vi prijavljivali da ste dobili samo 500k?

Alfy pls, čovek u slikama i knjigama ima par miliona evra, a dobijao je od partizana neku siću godišnje (siću u poređenju sa tim šta sve ima)

Pomaže država i jedne i druge, krade se kod jednih i drugih, namešta se i za jedne i druge.

I koliki su vaši dugovi, stalno ste u blokadi kod Marfin banke koja gle čuda vama i daje stalno kredite, a nikad ne znamo koliko ste zaduženi?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

evo i ti skreces sa teme

ja mogu da potpisem ovo sto si rekao, posto je sve naravno tacno

totalno je jedna prica ta sto je zvezda eto odjednom pobrala novac sa nekog magicnog drveta, a druga sto vepar i kompanija uzimaju veliki procenat od transfera

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Alfy, nije skretanje sa teme, i jedni i drugi love u mutnom, samo treba da batale sa stalnim zabadanjem nosa u tudje stvari

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebacemo ove sezone u basketu glodare, najstrashnije. Jebati, karati, i sve shto ide uz to.

A ovaj debeli shaban je naviko da sere i pritiska sudije i javnost, tako da sa te strane nishta novo. Ali ove godine moze samo da ga cucla

Link to comment
Share on other sites

dule?

valjda samo danilovic, koji je dobio kaznu... a i covic bi prosao isto za to, kao i bilo ko u slicnoj situaciji, u vecini liga, tako da to nije neka pomoc :)

Pa dule je cuvao strazu :) saucesnisstvo :) Za takve stvari se dobija zabrana obavljanja bilo koje funkcije u kosarci :) Tako da je to velika pomoc :) danas ne bi bilo ni Danilovica a ni Duleta :) U principu prica cela prica je glupa....drzava pomaze vise zvezdu nego partizan pa ?:) sta je problem tu ?:) Politicka struktura se promenila i to je ocekivano....

I ne znam zasto se misli da je drzava platila zvezdi dugove....niko ne zna kako su dugovi nestali...ili ti mozda znas nesto sto mi ne znamo ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Sasvim dobra utakmica, ali ovo je nas maksimum maksimuma i mislim da nemamo sanse da prodjemo. Cvrsti su, hrabri, pozrtvovani, ali nedostaje kvalitet u napadu. Bice velikih problema i u prvenstvu kad ekipe budu igrale bunker. Jos jedan problem su ocajne izmene, klupa nam je veoma kratka.

Link to comment
Share on other sites

realno,napredak u igri se vidi,u smislu da je igracima verovatno malo laknulo sto je otisao Robi,ali ja sam lepo rekao da je Bordo velika bulja:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jako uzbudljiva utakmica iako nije bilo golova. Zadovoljan sam kako smo igrali, a još zadovoljniji sam rezultatom. Mislim da je bitno da mladi igrači shvate da se i protiv Bordoa može igrati i s'obzirom na rezultat mislim da uz malo sreće (čitaj usere nas neki penal, ili padne neki gol niodkuda) imamo šansu da prođemo. Maksimović me jaaako podsetio na Vidića kad je ono izneo loptu skoro do pola, a ceo meč je bio odličan. Nismo bili baš najpotentniji u napadu, Vešović i Mirić nisu uradili ništa ceo meč i vidi se koliko će nam faliti Kakadu i Borha. Takođe mi se nije svidelo to što smo praktično igrali bez napadača, jer Milunović nit je špic po vokaciji, nit je igrao kao špic. Žao mi je što Asamoa nije igrao od početka, možda ne bi bilo loše probati sa njim i Kasalicom u revanšu, umesto Milunovića i Vešovića. Čava je bio solidan ali stvarno mora da nauči da bar pogodi okvir gola kad ima čist šut sa 20m. Ovaj Jovanović uopšte nije bio loš, hvala bogu da Krnetu više ne gledamo :) Sve u svemu mislim da moramo biti zadovoljni, momci su pokazali da imaju muda i ako ima boga da nas usere i da prođemo ovaj Bordo mislim da bi iskustvo igranja u Evropa ligi za ovako mlad tim bilo nemerljivo. I fali nam jedan napadač, s'obzirom da je ovaj Babalj očigledno kurton.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Ne slazem se sa ovim sto si rekao za Vesovica, barem ne sto se tice njegove igre u prvom poluvremenu. Skroz je solidno odigrao. Miric je balvancina, mislim da nam je to najgori igrac kog imamo. Nista korisno nije uradio. Milunovic se majstorski borio sa crncima, ali nije imao taj kvalitet da postigne gol. Odbrana je odlicno funkcionisala, doduse Milovanovic je imao par kikseva. Jovanovic i Maksimovic odlicni. Cava bolje da nauci da sutira ako uopste misli da da gol ove sezone, u defanzivi solidan, posle kad je prebacen na bok nije se video. Mislim da sa Kasalicom imamo neke sanse bar gol da im damo i posle da se zatvorimo, ali tesko.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Vesovic sabio prvo poluvreme,kad bas nije islo sabio je uz liniju.Dobro je odigrao Cava takodje,ko je Milovanovic? Milunovic se borio kao car ali se vidi da nije za tu poziciju do duse ovde je samo silom prilika igrao...Delovalo mi je kao da ce Maksimovic u 30om minutu da dobije drugi zuti kako je krenuo,Mladeonovic mlakonja,Miric smeh ono sto je igrao :c

I da Micko faca:D

Rev Miric je igrao samo 20ak minuta koliko sam video,a Vesara je sabio :D

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li smo gledali istu utakmicu, dve trećine napada je išlo po levom boku, ostatak kroz sredinu. Ne sećam se da je jedna šansa stvorena sa strane na kojoj su bili Vešović i Mirić. Vešović dobije loptu i ne zna šta će sa njom, treba mu 15 sekundi da odreaguje... A Milovanovića nemamo, verovatno je mislio na Mladenovića. Jbt kolko prezimena na M, a sva slična...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...