Jump to content

SD Crvena Zvezda 2012/2013


Highl1

Recommended Posts

Najbolji? Po kojim to kriterijumima? Osim što niko drugi normalan ne bi došao. Lik je takva nogetina da to svet nije vidio...

Pa valjda jer je perspektivan,mlada repka igra po mom misljenju skroz fino,upoznat je sa ekipom prati nas fudbal,nepravedno je i smenjen kada je bio,bolje od svakog koga mogu da se setim trenutno...

Kakva je to nogetina?:o

Link to comment
Share on other sites

U Lokerenu je fejlovao, sa Zvezdom nije uradio ništa, dok sa mladom repkom dominira protiv velikana svetskog fudbala poput Severne Irske i Farskih Ostrva. To da je nepravedno smenjen je iluzija, jer je lik došao posle AlKosana koji je težak imbecil, a posle njega je došao čini mi se Zeman koji je još teži, plus što je masno plaćen. Radije bih dao šansu nekom mladom ex fudbaleru bez trenerskog iskustva, nego treneru koji je imao svoje šanse i nije pokazao ništa. Ok, dvoje troje njih bi verovatno prošlo kao Kristić, ali bi morao da naleti neko ko bi se dobro pokazao i mogao da bude rešenje na duže staze. Pun mi kurac više tih trenera za jednokratnu upotrebu, gde ekipa igra isto sa njim il bez njega dok on blejka tako na klupi dok ne istroši kredit i onda ajmo novi. Al bar da je taj novi zapravo novi, nego posegnu za čabrom u kom se već godinama vrti desetak imena i odatle izvlače sretnog dobitnika.

Link to comment
Share on other sites

U Lokerenu je fejlovao, sa Zvezdom nije uradio ništa, dok sa mladom repkom dominira protiv velikana svetskog fudbala poput Severne Irske i Farskih Ostrva. To da je nepravedno smenjen je iluzija, jer je lik došao posle AlKosana koji je težak imbecil, a posle njega je došao čini mi se Zeman koji je još teži, plus što je masno plaćen. Radije bih dao šansu nekom mladom ex fudbaleru bez trenerskog iskustva, nego treneru koji je imao svoje šanse i nije pokazao ništa. Ok, dvoje troje njih bi verovatno prošlo kao Kristić, ali bi morao da naleti neko ko bi se dobro pokazao i mogao da bude rešenje na duže staze. Pun mi kurac više tih trenera za jednokratnu upotrebu, gde ekipa igra isto sa njim il bez njega dok on blejka tako na klupi dok ne istroši kredit i onda ajmo novi. Al bar da je taj novi zapravo novi, nego posegnu za čabrom u kom se već godinama vrti desetak imena i odatle izvlače sretnog dobitnika.

Pa pazi ne moze se Zvezda uzeti kao argument jer je bilo svega par tekmi i to je skroz ok delovalo,retko ko zeli da dodje na klupu Zvezde,a sto se Lokerena tice sta znam druga drzava,mali je to klub smesan im je igracki kadar.Naravno bilo bi kul samo treba ubosti opet nekog slicnog Robiju sto je veoma tesko,a po mom misljenju Zeman nije nikako imbecil nego mu se sve zasniva na fizickoj spremi sto debeli Blazi i Koki posle splavarenja nisu mogli da istrpe nikako :D

Link to comment
Share on other sites

Jaoj što volim ovo kada svi hvale novog selektora/trenera, pa kada prođe određeno vreme i dokaže se da je buljetina sakrivaju se u mišiju rupu.Evo ja sam prvi koji misli da ako dođe Aleksandar Janković zvezda ode u kurac, isto tako mislim i za reprezentaciju i Sinišu Mihajlovića, vreme će pokazati svoje.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Taj Lokeren je bio sasvim solidan klub, sezonu pre njegovog dolaska su završili 7 od 18, nikog od bitnih igrača nisu prodali i lik je uzeo 8 bodova na 11 tekmi i dobio otkaz. Što se tiče Zvezde, nemojmo se zajebavati, po kvalitetu u zemlji nema kluba koji može da prismrdi Zvezdi, Partizanu i eventualno Voši. Delovati ok u tim okolnostima jednostavno nije dovoljno dobro, "trenera" koji sa takvim timom mogu delovati ok imaš u svakoj kladionici po pola tuceta.

A o Zemanu nemoj ni da počinjemo...

Sve u svemu Janković jeste logičan i najjednostavniji izbor, no po meni nije dobro rešenje. On nema taj autoritet koji je imao Robi da može sebi da dozvoli luksuz da stvara tim neko vreme, a rezultate ove sezone neće imati jer ekipa prosto nije dovoljno dobra, a on nije dovoljno kvalitetan stručnjak da bi iz njih izvukao više od onog što su njihove realne mogućnosti. Neće taj dočekati kraj sezone, nema teorije...

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Прво истерати политику из спорта, па тако и фудбала, како би клуб могао да дише пуним плућима. Кад не буде било политичара, неће бити ни утицаја тајкуна на клуб, састав тима, стручног штаба итд.

Што се тиче тренера, нема више младих перспективних тренера, тако да по мом мишљењу би Звезда требало да тражи неког искуснијег. Мени се свиђала Звезда нарочито током вођства Зорана Филиповића. Лик је склопио тим када је било врло тешко то урадити.

Edited by πρώτος
Link to comment
Share on other sites

Samo ne Jankovic, upropastio nas je tad totalno, odosmo opet u kurac!

Steta sto Muslin ima klub :p

I da nema nebi dosao zato sto mu uprava ne bi dozvolila da bude menadzer, nego samo trener. Jbg moraju da se forsiraju igraci ovdasnjih krimosa kako bi se sto bolje prodali i napunili im dzepove...

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Taj Lokeren je bio sasvim solidan klub, sezonu pre njegovog dolaska su završili 7 od 18, nikog od bitnih igrača nisu prodali i lik je uzeo 8 bodova na 11 tekmi i dobio otkaz. Što se tiče Zvezde, nemojmo se zajebavati, po kvalitetu u zemlji nema kluba koji može da prismrdi Zvezdi, Partizanu i eventualno Voši. Delovati ok u tim okolnostima jednostavno nije dovoljno dobro, "trenera" koji sa takvim timom mogu delovati ok imaš u svakoj kladionici po pola tuceta.

A o Zemanu nemoj ni da počinjemo...

Sve u svemu Janković jeste logičan i najjednostavniji izbor, no po meni nije dobro rešenje. On nema taj autoritet koji je imao Robi da može sebi da dozvoli luksuz da stvara tim neko vreme, a rezultate ove sezone neće imati jer ekipa prosto nije dovoljno dobra, a on nije dovoljno kvalitetan stručnjak da bi iz njih izvukao više od onog što su njihove realne mogućnosti. Neće taj dočekati kraj sezone, nema teorije...

Okej za Lokeren mada i na to utice zaista mnogo mnogo faktora ali ovo sto pricas za trenere po kladionicama i tako to jednostavno ne mogu svariti,naravno da bi mogao da bude svako ako bi se trenerski posao svodio na napravi formaciju-postavi igrace i pritisnes dugme play.Da je logicno resenje jeste,i ne treba neki autoritet jer sumnjam da ce ova uprava nesto drasticno menjati do kraja sezone na primer,previse puta su nestajali bez trenera u sred sezone verovatno je sad red na njih da lete :) Mislim da cemo skroz ok delovati nismo ni pod Robijem stalno sijali ali je nesto stvorio potrebno je samo nastaviti tim putem i ne biti imbecil

@aca

Bravo Aco,to se trazi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...