Jump to content

Prvi tradicionalni RURomobil sastanak!


Guest

Recommended Posts

Nisam citao sad sve shta se planirali i u cemu da radite taj ruromobil ispis, ali ako vam treba da se isece u nekom ozbiljnom materijalu mogu lako da se raspitam za cenu i da zavrshim sve ofc;)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9)rurmobil podforum ... ako ne treba dragancetu vise od 3 klika ... or not

mislim da smo posle zaključili da bi u tom podforumu bilo ukupno tri topika

treba nam neka vrsta privatnog kanala komunikacije gde nećemo da pravimo nepotreban šum drugim korisnicima foruma. Možda je dosta i mailing lista, ali mislim da je forum bukvalno 3 klika, i još 2 da se kreira posebna grupa korisnika sa pristupom tom podforumu. Mislim da ima mnogo drugih podforuma koji skupljaju prašinu a manje su značajni od ovog (bar u ovom trenutku kada je još uvek veliki hajp oko cele priče)

16)prvobitna suma uplacena za rurmobil vazi do sledeceg maja? nakon toga da se vidi ko je jos zainteresovan i da doticni podele prosecne godisnje troskove oko kola.. odokativno ~400e + nepredvidjeni kvarovi

to je neka radna verzija dogovora o troškovima registracije i redovnog održavanja. otprilike je razmišljanje da su se svi koji su dali bilo kakve pare za nabavku kvalifikovali da voze ruromobil neko vreme, ali pošto je konstantan trošak prisutan, glupo je da njega snosi ukupno sedmoro ljudi. možda da produžimo taj rok do sledeće registracije, septembar 2013?

ovo je cool, ali treba da dogovorimo detalje. Tipa da li je ispravno da isti iznos za održavanje plaća neko ko je provozao RURomobil dva puta, napravio par slika i vratio ga vs. neko ko uzima RURomobil svaki vikend i prelazi po 50km. Meni su i jedan i drugi use-case legitimni, ali nije baš najsrećnije rešenje da se plaća flat rate.

Link to comment
Share on other sites

Napravite na google docsu sherovan spreadsheet fajl gde svako posle voznje unosi predjene kilometre i u istom napravite sumu predjenih kilometara i napravite % u ukupnoj voznji i na kraju godine ukupne troskove delite po tom procentu POZ

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Bitno je da svako ima PRAVO da se sluzi ruromobilom kad god moze, tu smo svi isti. Siguran sam da nijedan od nas nece voziti auto previse cesto i samim tim remetiti druge. To cak ne bi ni bilo isplativo jer auto dosta trosi :D

Nisam citao sad sve shta se planirali i u cemu da radite taj ruromobil ispis, ali ako vam treba da se isece u nekom ozbiljnom materijalu mogu lako da se raspitam za cenu i da zavrshim sve ofc;)

ako je cena normalna, moze!

za sada je ideja da se sece providni klirit od 3mm koji pozadi ima zalepljenu srebrnu foliju, to mu dodje nekako optimalno sa strane cene i kvaliteta...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

5)pozadi se sve skida (ford / taunus L) i ide sajt klanrur (zupcanik) rs . u koj tacno formi/dimenziji TBA

to klanrur()rs je samo jedan od predloga, može da ide i "klanrur.rs", RURomobil ili šta već. ne znam kako URL izgleda kada se ispiše onim fontom, moguće da će biti glupo

evo mog predloga, crno na belo:

rur.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

E drugari, ne znam sad kako ste se podelili oko kola Ivan i Džanki, ali trebaće mi saobraćajna za završetak cele priče oko registracije itd. Nije frka, ako ste već sve bukirali za ovu nedelju, ali ajde da se dogovorimo kad onda vraćate avto.

Link to comment
Share on other sites

a što se tiče foruma, pošto ne znam dokle smo stigli sa tom pričom, ali ukratko, možemo da otvorimo deo foruma u koji se ulazi passwordom. Recimo da bude podforum Speeda ili tako nešto i to je to. Ima tu još poneka forica za skrivanje, ali suštinski bi išlo na password.

Pri čemu bismo ovu glavnu temu RURomobila ostavili javnom, pa i sve neke druge tako "zanimljive" a ove oko sastanaka stavili u taj passwordovani.

Link to comment
Share on other sites

ja sam mislio da dam kola direktno džankiju kad njemu bude odgovaralo, ali mogu i tebi pošto meni više nisu potrebna a džanki ne može da ih uzima pre četvrtka koliko sam skontao. treba još da svratim do otpada da vidim za pojas, gorivo i tako to, to sam mislio sutra, i ne bih baš da putujem do vračara, pa ne bi bilo na odmet da se nađemo u gradu nekad kad budeš išao.

Link to comment
Share on other sites

kako god vama odgovara, meni su kod majstora raskopali ulicu, tako da pre ponedeljka necu moci do njega. za vikend bi voleo da bacim koji krug, ali to moze subota-nedelja np. valjda mozes sve da sredis cetvrtak-petak? taman mozemo da odemo da mi das ovlascenje :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...