Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Tako se otimaju pare pod krinkom dušebrižnošću, a valjda svako u svojoj firmi zna gde treba da vata džadu kad izbije požar.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah

Autori popularnog junaka Dilana Doga, scenaristi Paola Barbato i Mikele Meda, kao i crtač Fabio Keloni biće glavni gosti Međunarodne strip konferencije koja večeras počinje u Kragujevcu.

ua bre Pekare! sto prodade?!

Link to comment
Share on other sites

to ako vam dodje debela amerikanka u goste da ne izgori

Kad vec spominjes gorenje i Ameriku. Vec neko vreme gori pola Colorada. A i ovde u Wyomingu pocelo da gori. Gradic gde se ja nalazim je na 100km od tog pozara ali valjda vetrovi doneli dim. Mnogo gadan trip pogotovo sto je danas bilo 37 stepeni

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Moyo, prijavi se u vatrogasce, eto kesa i beneficiranog radnog staza

Povratak u Bg putnickim vozom, klackalica visecasovna. . .

Slaba vajda..Plate su nam do 35k i to na prco kevu..

Bas sam cuo neki likovi pricaju u teretani. Kazu da placaju 36$ na sat te vatrogasce u Coloradu.

Ako je to istina u Ponedeljak eto me u Americkoj ambasadi za vizu...

Link to comment
Share on other sites

Da li neko zna nekog da iznajmljuje gajbu za Exit? Za drugaricu mi treba, pa mi slobodno sibnite brojeve ili koji god info na pm. Hvala.

In other news, Alegria u poredjenju sa Totemom je SRA-NJE. Bu-hu. :[

Ja cu biti sam kuci, ima mesta kolko volis, ako je dobra nije frka!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ja cu biti sam kuci, ima mesta kolko volis, ako je dobra nije frka!

Ne znam da li se sprdas, ili stvarno bi izdao neke sobe. Njih bi bilo oko 6, kako mi je rekla. Ako si ozbiljan, daj neki telefon na koji mogu da te pozovu, da se dogovorite.

Ako trolujes, odlicna je fora, HAHA.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

hijao koliko forumasa moze da se utakne u 6 leskovih drugarica

  • Downvote (-1) 1

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

18

1. dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...