Jump to content

STEAM


Recommended Posts

pa neko ko ne zna će da ode na steam, pogleda i zapita se "gde je taj humble bundle na steamu?!". I onda će doći do zaključka da ga je Thunder slagao i daće čoveku minus, tako da sam tehnički gledano, spasao čoveku obraz :DDDDD

Edited by CheighLee
  • Upvote (+1) 2

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Papo & Yo 75% off - 2,74€ još nekih 12 sati.

 

Priča o dečaku, čudovištu i demonima u onima koje najviše volimo. Emotivno i gorko putovanje kroz prelepi, maštom protkani lavirint jedne favele i jednog detinjstva.

 

Na površini je 3d puzzle platformer, uglavnom sasvim korektan, ali ponekad i malo nespretan, često suviše "prost". 

 

Ipak, dok vam obrazi bride od vreline sunca koja se odbija od limenih krovova uvrnutih, živih kućica na navijanje, zanemarite to što igra ne nosi velike izazove i što je od njih mnogo važnije samo putovanje.

 

Na kraju krajeva, možda baš to što je "igra" u drugom planu svemu daje  odgovarajući tempo.

 

+ muzika, iako ne razumem zašto je nema više

 

Apsolutna preporuka.

Edited by shw.
  • Upvote (+1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

jel se dešavalo nekome da pri downloadu igre sa Steama u skorije vreme CPU usage pukne na 100% i neće da pusti dok se ne skine? ProcessExplorer kaže da je Idle Process kurac u trenutku sikdanja to što najviše jebe. Nije mi baš najjasnije šta je problem ali mi tu i tamo zakuca komp zbog toga i malo me nervira.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

To je zbog ZoneAlarma :tf:

Uradi stari dobri Steam cleanup, obriši sve osim SteamApps i Steam.exe

 

E pazi kad jednom nešto nije zbog ZA! Mislio sam odmah da jebe Avast sa svojim šildovima i skeniranjem svega što se skida ali nije ni to, pa sam probao još par stvari i obrisao to sve što si napisao, restartovao komp i apdejtovao i sad je kao kul.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...