Jump to content

STEAM


Recommended Posts

mrzelo me da tražim sada, mada i kontam da to još smišljaju ali baš me zanima šta će desiti sa tim igrama, i Steam i retail verzijama, koje koriste GFWL i kada se on ugasi? Da li će na Steamu promeniti verzije igre i šta će se desiti sa mučenim podacima, sejvovima iz GFWL klauda :(


... ali sam eto slučajno naleteo na delimičan odgovor - http://pcgamingwiki.com/wiki/The_Big_List_of_3rd_Party_DRM_on_Steam#Games_for_Windows_Live

pljk!

Link to comment
Share on other sites

 i onda se pitaju što ljudi piratuju igre xD

 

Je l sam pričao koja je jebada bila sa EA tehničkom podrškom da mi pošalju ključ za besplatne DLC-ove koji se dobijaju kupovinom Mass Effecta 2? Na kraju su me upućivali da zovem telefonom njihovu podršku u Rusiji pa će mi oni otključati ako utvrde da je sve OK, na šta sam im rekao da ću ipak da skinem kompletno pakovanje sa svim plaćenim DLC-ovima s torenta (sigurno su se potresli).

 

Nikad više originale koji imaju bilo kakav DRM "teži" od Steama.

Link to comment
Share on other sites

lol, koji carevi, meni su rekli da zovem domaćeg EA distributera i tražim da mi oni reše problem, a inače sam imao sličan problem sa Mass Effect kecom i onim Bring Down the Sky DLCom koji sam mogao da skinem ali nisam mogao da dobijem key jer im je sajt bio izbagovao i nikome nije radilo. Onda sam cimao podršku i uredno mi ljudi poslali ključ. Inače mi skorije nisu priznali to da aktiviram na Originu i skidam ga odatle već opet moram posebno ali su ukinuli ključ za to, a opet skinem ja igru i ono ima i taj DLC. Ne znaju oni de teraju, svega mi.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije oko 7 nego ravno 1,49 evra :)

 

Da je 7 ne verujem da bih kupio, koliki god popust da je bio, ali za 1,49 evra, to je već dobar dil :))

 

Objasnio sam tamo na drugom topicu da mi deluje da su za toliko hteli da poskupe igru (pošto se cifre slažu jer je igra bila 23,5e a sad je 24,95e) ali su se zeznuli pa su je zapravo pojeftinili na tu cifru (1,49e).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...