Jump to content

STEAM


Recommended Posts

mislim, nije da mi treba trenutno ali sam tu i tamo koristio offline mod i bilo bi lepo da bude malo uslužniji tj. da ne baguje :P

 

što se tiče ove rapsordaje duple na stimu, ni ja nisam nešto ubeđen da će biti ova prva. Dok ova prednovogodišnja je standardna priča i nema tu šta da se nagađa.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Prva asocijacija na ime Ričard?

 

Nije maska kokoške?

 

Onda je vreme da postanete čovek - najbolja igra 21. veka - Hotline Miami je 75% off - 2,12€.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

nope, samo kaže kako će da instalira taj app i napravi ikonicu i ništa. Kad kliknem na nju izbaci isto to i tako u krug.


nego... HALF LIFE 3 CONFIRMED!


haha, steam prolupao načisto, pazi ovo

 

KUjyEuF.png


haahahah, još bolje - dodao mi je 250+ igara i to mi je povećalo XP i levelovao mi se profil i dobio sam novi badge, ahahahahah

pljk!

Link to comment
Share on other sites

vau, izvalio sam jedan odličan feature koji sam tražio po third party rešenjima, a ono dostupno u samom Steamu, samo ne znam od kad. Sad sam seo da pogledam nešto u Big Picture opcijama (koje nisam otvarao neko vreme u BigPic) i postoji opcija da se promeni na kojem monitoru da se pokrene Steam Big Picture mod. I ja sad kontam kao da to pomeri samo Big Pic mod ali da igra kao i uvek po defaultu se pokreće na prvom, primarnom monitoru, kad ono... nije, tera igru na tom na kojem je namešteno u opcijama. Sweet!

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...