Jump to content

STEAM


Recommended Posts

jedino nije isto iz ugla kome idu pare? mislim ti si dao pa dao tih 50$, jedino sto ovde ide u charity, a ovako bi islo ko zna kome :D

 

Pa da, ovako ovi kupe HL3 od publishera ako izadje, tebi ga poklone i posle doniraju tih 50$. Oni ga placaju 30$ aj da kazemo, tvojih je 20$ i to sve ide u charity. Bitna im je samo reklama, zato su i ovaj potez odradili.

Link to comment
Share on other sites

ja sajtu koji prodaje unapred nenajavljene igre prosto teško mogu da poverujem ako kažu da ide u dobrotvorne svrhe. Nigde linka, nigde logoa za save the children, plus ako neko pita mogu da kažu ono "Pa i ja sam nečije dete". Da ne pominjem što ko zna kad će i dal će izaći HL3, a i kad/ako izađe koliko će koštati. Portal 2 je bio 35€ najviše, a u preorderu je bio čak na popustu za nekih 10-20% manje. Još ako kupuju za dolare onda nek bude da će taj HL3 koštati 35$. A misim da ni jedna dobrotvorna organizacija koja je iole na glasu ne bi prihvatila sumnjive donacije, jer to u ovom slučaju jeste pošto oni prodaju nepostojeći proizvod koji niko ne može da garantuje da će se ikada pojaviti.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Na komjuniti čojs glasanju dva remek dela - Super Hexagon (0,9€) i Kentucky Route Zero (9€).

 

Overite za osam sati, jedno će proći sigurno i vredi svaki dinar!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Pa tako piše kod njih na L4D2 blogu, realno mi nije jasno kako nisu skapirali da će im trokirati sve tom logikom i niko neće moći da troši pare dok se ne sredi to:

 

http://www.l4d.com/blog/post.php?id=12152

 

To claim your L4D2 gift, all you need to do is install it. 

If you don’t install, it goes back to its regular price and you miss out! 

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Još jedan sramotno jeftin biser na rasprodaji - VVVVVV za 0,49€. 

 

Retro platforma iz uma velikog majstora lo-fi indi scene Terija Kavane (njegov je i Super Hexagon). Mnogo šmeka, udobne kontrole uprkos nesavršenostima, izazovno, _fantastičan_ chiptune soundtrack...

 

Apsolutni must have i retko dobar komjuniti čojs na ovom sejlu - imate još oko pet čuki.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

U preostalih sat vremena, ko voli metroidvanije, sasvim ok je Valdis Story za 3,49€.

 

Hvala bogu jednu da naprave koja se ne trudi mnogo da se udalji od uzora, pa je veoma slična poslednjim handheld 2D Castlevanijama (posle ~2h igre po atmosferi najviše podseća na Dawn of Sorrow).

 

4 lika, 3 skill-tree (jedan deluje nepotreban), Light/Dark kao neki spell sistem, deluje da je svet veliki, dobre kontrole (Raco, istripovao si za skok), kul muzika.

 

Ko može da svari ovu semi-slatkastu grafiku i neke malo smaračke bagove i clunky momente (užasava me kad prelazim u novu sobu i držim strelicu za kretanje, a lik stoji) za ove pare je sjajno.

 

Vidim da ljudi pišu i da je teška, ali ja nemam takav utisak trenutno, čekam neki ozbiljniji boss fight.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, ja imam 280 igara na steamu igrao sam 5 ukupno. Puche mi kurac realno za ostale. Zazalio sam samo za Natural selection 2, endless space i cs:go, kupio sam ih chim su izashle i nisam ih igrao ukupno 1 sat.  Za CS:GO sam chak rekao ovima iz supporta da mi je sklone iz librarija, govno neopevano od igre. Antichamber sam kupio i igrao, skroz kul je dil bio i ok igra. 

 

Ovo ostalo u nekom drugom zivotu cu igrati, ne zurim nigde :)

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...