Jump to content

STEAM


Recommended Posts

Svi koji nisu Stija - Defender's Quest - carski TD RPG hibrid 90% popusta na stimu - jedan i kusur evra.

 

Osim toga, a mrzi me da pišem u drugom topiku ooooodličan Humble Weekly za $6: Dungeons of Dredmor, Hack Slash Loot, Isaac sa DLC, SotS The Pit i carski Teleglitch + neki early access za random generated old skul FPS sa pixelastom grafikom Paranautical Activity.

 

Dugo nije bio bolji bandl.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam glup

 

a ovaj sistem serovanja je jos gluplji

cekaj, sad sam zbunjen, ko je glup na kraju

 

ja sam skontao da ne moze samo ista igra. i ako ti kao vlasnik igre pokrenes tu igru, a drugar je vec igra, njega ce da izbaci iz igre

ali ti da bi je pokrenuo moras biti logovan zar ne? drugacije bi rekli onda to...

 

jedino sto na onom linku stoji note da samo jedan lik moze da pristupi shared libraryu, ne mogu 3 ortaka da igraju 3 razlicite igre

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Jebemumiša da su ovo uveli pre 2-3 godine pa i da se oduševim.. Mislim single player ću ionako pirata digram (i eventualno da ga kupim u nekom hunble bundle-u), a multi svakako kupujem original... 

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Sharing je mnjeh, sa jedne strane već gura prst u oko prljavim žoharima publisherima što neko može da igra full igru a da od toga oni ne vide ni cvonjka, potpuno legalno - nešto što su već počeli da zaboravljaju sa digitalnom distribucijom i online DRMom, a sa druge strane koji kurac sa restrikcijama na 1 korisnika u isto vreme, to zvuči ko nešto izvučeno iz dupeta just because

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...