Jump to content

Neočekivani događaj danas u Beogradu!


Recommended Posts

3 hours ago, togFU said:

Zato što su se mladi u Beogradu prohipsterisali maksimalno, a sa druge strane Exit je nikad veći vašar... i eto ti odgovora :)

nije nemoguce, bas sam obratio paznju, sve neki drugi festivali po nekim drugim mestima, manji, ne sa tako zvucnim imenima, tek poneko "iskoci".

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mncu said:

jos gore, splavari koji seruju cecu i placu uz seku aleksic sada svi do jednog odose na egzit

ma koliko ishejtovali ovaj post, ali u pravu je devojka.

i nekako mi nije ni do hejta te mase, više sam nekako tužan...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

lol pa 2006 je bilo isto, batice koje se skinu i kao pesnice uz cypress hill (ako je to bilo 2006) i masa splavara. Ajd sad svi da seremo kako je jedini troo exit bio 2001

Mislim valjda je prvi bio 2000 (ili 1999) ne secam se, prvi exit je trajao par nedelja, pa sta ocekujete nakon 16-17 godina da i dalje bude troo.

Verovatno je danasnjem 16-godisnjaku exit bljak, sta znam

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa jbg, kad su dobili konkurenciju u okruženju, pogotovo u ustašiji na moru, umesto da sabiju još više sa pričom za marinicu i ostalu true ekipu, oni su se fokusirali na Getu i I do it like truck ekipu. Za to im nisu krivi prohipsterisani Beograđani. Sada im pali ovaj fazon kolko - tolko, al ne verujem da je dugog veka! 

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Kapiram, ali ne verujem da su splavari dobra core ekipa na duži period, više mi deluje da su iz fazona da dođu jednom na exit da se zapljunu i okače fotku na ig. Moguće da grešim... Exit svakako ima ime i može lako da ishendluje to na bolje dobrim bustovanjem! Još nije kasno! 

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, f4ts0 said:

lol pa 2006 je bilo isto, batice koje se skinu i kao pesnice uz cypress hill (ako je to bilo 2006) i masa splavara. Ajd sad svi da seremo kako je jedini troo exit bio 2001

Mislim valjda je prvi bio 2000 (ili 1999) ne secam se, prvi exit je trajao par nedelja, pa sta ocekujete nakon 16-17 godina da i dalje bude troo.

Verovatno je danasnjem 16-godisnjaku exit bljak, sta znam

zamenili smo uloge, sad sam ja matoro dzangrizalo :p mislim da nisi u pravu, da nisi u toku kakva ekipa ide ove godine. evo cela moja srednja je na egzitu, a to je strah. bana i splavovi ekipa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...