Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nije trofazna struja nikakav rocket science

ako povežeš faze u kontra smeru, fazna razlika biće negativna (tj. uglovi), oni sinusi i kosinusi u indukciji biće negativni, biće obrnut smer vektora i onda ide ono pravilo desne ruke (hheeee) koje kaže da će magnetno polje da gura na kontra stranu i poz voz

--

dnas sam saznao da englezi imaju cetiri reci za ranac i da svaka oznacava drugaciji tip ranca

backpack

rucksack

knapsack

kitbag

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

au,hoce li neko vise da ubije ovu govedarku

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

formatirao sam komp pre dva dana, taman instalirao win7. I skinuo origin, logovao se sve normalno, kliknuo da se skine fifa12, a on mi kaze "you must bi logged as an administrator". Pokusao sam da pokrenem origin kao administrator, ali to nije pomoglo. Ono sto sam uspeo da izguglam, sve je vezano za battlefield 3, a i to sto pisu nije mi nista jasno. :D

Ima li neko resenje?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kucaj u startu cmd, desni klik run as administrator. Tu kucaj net user Administrator active:/yes

Ovim si aktivirao administratorski nalog. Izloguj se sa svog i udji na taj, pa probaj preko njega.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Ja isto, ali imam neki ružan sokovnik, mnogo odvaja pulpe i soka pa moram da vraćam sve to ponovo par puta dok ne iscedim kako treba.

Pravio sam limun + pomorandža + grejp, ali sam stavio previše grejpa, gorko je za moj ukus (lol gej fora, gorak kurac) :(

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj je ok, neki Bosch, bukvalno sve iscedi što se može iscediti, jedino sad moram da isprobavam raznorazne kombinacije voća i "zrelost" da nađem idealnu meru, plus da me ne smori da se time bakćem :) mislim, čišćenje kasnije je "problem" inače ovaj "jede" sve kompletno voćku pa to nije problem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...