Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

opusti se, proći će čim bude prva epizoda survivor-a.

gde da pazarim neko fino odelo i cipele za svadbe and shit u bgu?

do 300 eura

ja bih za te pare šio kod krojača, ako znaš dobrog (pitaj kevu)

ja imam par odela šivenih kod matorog krojača, sad su malo izašla iz mode takva (duži sako sa dva dugmeta itd) al i dalje izgledaju milion puta bolje od konfekcije.

nažalost, matori je umro, inače bih te poslao kod njega. cena je tu negde bila, 50-100e materijal i 200e rad.

Link to comment
Share on other sites

ja bih za te pare šio kod krojača, ako znaš dobrog (pitaj kevu)

ja imam par odela šivenih kod matorog krojača, sad su malo izašla iz mode takva (duži sako sa dva dugmeta itd) al i dalje izgledaju milion puta bolje od konfekcije.

nažalost, matori je umro, inače bih te poslao kod njega. cena je tu negde bila, 50-100e materijal i 200e rad.

kod krojaca se kroji, kod sivaca se sije!

FLSBl.jpg

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

alfa 1 ivke 0

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

okači onaj snimak sa gej parade i pošalji im link, ima da te zaposle u ambasadi :D

hm, imam cak i preteca pisma "pederu iz stana 19" kad sam ziveo u blokovima, mogu azil da trazim :D

taman duzmeš neki stančić sa onih 5 soma mesečno koje zarađuješ

tesko ovaj mesec, treba komp da uzmem i iskesiram siciliju u julu, a i akcije nisa su pale, trebalo bi uleteti sa ustedjevinom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Zasto ljudi taguju svoju decu svojim imenom na fejsu? glup sam

zato sto kad postanes roditelj, generalno pocinje da se luci hormon retardiranosti koji te tera da pravis budalu od svog deteta i sebe ubedjen da je to svma slatko i super.

Obicno nije, a ponajmanje jadnom detetu, ali zato je roiteljima srce puno. skroz zajebano je biti roditelj ja da ti kazem.

Da, okacite video u snegu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

koji je najsporiji lift na svetu?

onaj kojim se vozite kad vam se kenja

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

bas su ocajni,i to vec duze vreme,raspadaju se blicovski

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...