Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

laki, meni je chimney cake odličan :)

ne'am pojma, meni je koncept toga debilan, ne mogu da ga skapiram i zato mi se možda i ne dopada :)

kao, testo i onda je šuplje i samo ga umoče u nešto i kao eto ti ... ne znam :) baš ono znam to od pre(ko) i onda kad je stiglo kod nas bio sam u fazonu "meh".

Link to comment
Share on other sites

Ceo jebeni dan mi ne radi internet kako treba, svakih 15 sekundi puca konekcija, i ponovo se rekonektuje, radi 5 sekundi i opet pukne -.-

Izgleda da je bio problem u ruteru (linksys wag200g) pa sam ga zamenio sa ovim telekomovim i sad sve radi kao sat. Ne znam sad da je l' neispravan ovaj linksys, ili šta? Ako je vreme za zamenu, je l' ima neko da predloži neki adekvatan umesto ovog ? (napomena ADSL ruter mi treba)

:v

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu, već sam potpisao onaj Open promotivni paket, tako da ništa od toga! :C

/edit evo zabagovao je i ovaj telekomov, biće da je do njih izgleda, sačekaću par dana kad se ovo vreme poboljša da vidim kako će onda raditi...

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu, već sam potpisao onaj Open promotivni paket, tako da ništa od toga! :C

/edit evo zabagovao je i ovaj telekomov, biće da je do njih izgleda, sačekaću par dana kad se ovo vreme poboljša da vidim kako će onda raditi...

Zovi korisnicki servis, prijavi kvar, meni su sredili bez da su me ista vise pitali samo su me zvali 2 dana kasnije da pitaju jel radi normalno inace se isto manifestovalo, sve krace i krace je modem uspevao da drzi konekciju dok na kraju nije samo vrteo handshake par minuta pa radi na 30 sekundi pa opet,

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

E, i oni imaju ugovornu obavezu, zovi u po noci zabole te (ako rade naravno :)), to im je posao, ne znam cemu cekanje nisi pisao na modem, do njih je i treba da poprave, sto pre operater zabelezi prijavu smetnji pre ce da se bace na posao, inace mene su iznenadili koliko je normalan lik bio i nije pokusavao da me tera da resetujem modem po 113i put ili proveravam kablove po gajbi a i brzo su zavrsili iako je bio vikend

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

ja nisam ni cuo za taj chimni do sada

stanko drug po nepoznavanju chimnija

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

E, i oni imaju ugovornu obavezu, zovi u po noci zabole te (ako rade naravno :)), to im je posao, ne znam cemu cekanje nisi pisao na modem, do njih je i treba da poprave, sto pre operater zabelezi prijavu smetnji pre ce da se bace na posao, inace mene su iznenadili koliko je normalan lik bio i nije pokusavao da me tera da resetujem modem po 113i put ili proveravam kablove po gajbi a i brzo su zavrsili iako je bio vikend

To je najveća fora od svega, stalno ista priča! Tako mi jednom 2 dana nije radio internet, zovem ih, ona žena mi ponavlja postupak kako da spojim pravilno modem. Mislim lol, onda sam ispizdeo, rekao da nisam toliki retard, i onda je došla terenska ekipa i ustanovila da su mi demountovali port na centrali, mislim lol, ko je uopšte to i radio...

Sačekaću ipak do ujutru, ne mogu da kažem da sad radi dobro, ali mnooogo je bolje nego kad povežem Linksysov ruter.

Hvala u svakom slučaju!

:v

Link to comment
Share on other sites

Pozvan sam večeras na neku kućnu žurku, a ja sam odbio jer imam obavezne vežbe sutra od 11, pa sam ostao u domu i odgledao dva filma uz nekoliko piva, tako mi i treba kad sam majmun i koristim minuse za odsustvo u nebitnim danima icon_smile_sad.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

izašla mi Jasna Matić u ppl you may know, tuga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

poceo da me zeza srednji klik na deathadderu, treba da kupim novi. razmisljam da li da ostanem na deathadderu ili da uzmem nesto logitechovo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nije u garanciji?

jeste, u americi

ostalo gulasa od juce, jos sam sad ubacio mladog barenog krompira. omnomnomnom

ne postoji prodavnica, ni showroom, gde mogu da stavim saku na logitech mis i vidim da li mi odgovara. pameti bez.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...