Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kakav trol ovaj Norveški premijer, dao je izjavu da će ''Srbija pre Norveške ući u EU'' , a oni ni nemaju te ambicije [roflmao]

http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=05&dd=12&nav_id=608569

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sinoc na bum zavrsili u Ns-u, a tamo sredo Docu, Alphu i Sharulju kako idu u neki klub da slusaju Coku kako vrti. :D

Momci, kako ste se proveli u Vojvodini? Ste sprcali na glavnogradski smek?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najgori tekst u poslednje vreme :(

+1

"Lomio sаm krivine burаzeru, kаo Tomа Nikolić cedeove Kikijа Lesendrićа"

no

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

setao danas popodne sa klinjom > 4 sata, i iza zamka se spaletem sa njim na krkacama, epski padnem i iskrivm noge i kicmu da on ne padne (he he nije sa neke visine heheh), ali ipak padne dajrekt na glavu.

srecom jije mu nista, ali je plakao "tata povredio nogu, jadan tata buhuhu"

ima original najke sada do kraja zivota.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bio na zvezda-rad sa caletom i tako,ko kad sam bio klinja,zauzeli mesto na istoku...poceo je previse da cirka,smor

i opet sam bio u jebenom kafe papagaju,i opet je radila ona bjutiful everyday regular casual girl,i mozda sam ja samo mastao da smo razmenili neke poglede,mozda joj je samo smesan "cika saletov sin" HIJAO

odlemio sam

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Šta je bre sa ovim vremenom, šta je bre ovo?! Juče avgust, danas novembar.

Ostavio sam sinoć prozor kad sam lego ''da mi pirka svež vazduh'' , probudio sam se sklupčan k'o kraljevski piton.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...