Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

meni su prilazili u centru, stao im auto na autoputu 5km odatle, treba im 50 din za benzin (inb4 ?). jadnici bas imaju peh

i kreki mi je rekao da mi je bacila priču.

mislim neka je, jebo 200 kinti, njoj na čast. ali imala je savršen akcenat.

tesko iskopirati akcenat za spiku koju ponavljas 200 puta dnevno 30 dana nedeljno.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

mene su startovale dve ribe kad sam isao na Zvezdinu tekmu,pre oko godinu dana,trazile mi pare,kao,DIGO IM PAUK KOLA,FALILO IM 400 KINTI

MA DA,KAKO DA NE

sto je najgore,jbj posle 4 piva

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i kreki mi je rekao da mi je bacila priču.

mislim neka je, jebo 200 kinti, njoj na čast. ali imala je savršen akcenat.

Ne znam da li je to ta ista, ali mene je 3 puta za godinu dana startovala ista riba u Knezu, sa pricom da su je pokrali i da joj trebaju pare. Sto je najgore, toliko joj je tecan engleski da ga bolje prica od Engleza.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

ma dobro može i ona nije problem.. [:D]

Uf, koliko mi je postao dosadan svaki dan, upao sam u taj neki loš mode, kratki živci, slaba koncentracija, nervoza itd.

Svaki dan je isti i tako u krug.

Edited by Aca-

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

jebote već skoro sat vremena se drogiram ovom pesmom, tačnije od ovog dela samo - http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=dZbrTwo4IHE#t=87s

i ne mogu da prestanem da slušam, oduševljen sam, i pomalo uplašen, kao kad sam kao klinac prvi put čuo kraftwerk recimo, taj neki osećaj. e sad, možda će mi ovo i biti sranje već sutra, al ono, ronwell bog!

sad čekam neki "kvalitetan hejt" (lol), pa da idem da spavam, sutra branje :C

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...