Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bravo bravo. Jes retardirano ali bih otisao samo zbog ovako necega, al mi nesto mrsko. In the other news, danas sam iznenadio sam sebe. Mislio sam da necu izdrzati ni sat vremena da se smaram sa decurlijom, a izdrzao dobrih 5 sati bez ikakvog problema, cak mi je i do jaja bilo

Link to comment
Share on other sites

On je izgovorio "pushi ga mrko"?

lesko matori...

to ja neshto za sebe komentarishem, izgovorio je: ne dajte se barabama.

:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Leško je car kakvog nema :))

takodje hejt za duplu putarinu kao i za novo iskljucenje za novi sad bez ikakvih oznaka... pushi ga mrko...

kakva dupla putarina? misliš, tamo i nazad, ili ima još nešto da se plati pored onih 240 ili koliko već dinara?

Link to comment
Share on other sites

ne znam ni ja na koju duplu putarinu se misli, ali je meni glupo sto npr do Subotice postoje 2 naplatne rampe, al to je koliko razumem privremeno, dok se ne instaliraju na odgovarajucim iskljucenjima kao sto je to na Bgd-Nis.

Also, do jaja je sad ova obilaznica do Batajnice kojom se izbegava ono mrtvo parče kroz Altinu i Zemun Polje

Link to comment
Share on other sites

Also, do jaja je sad ova obilaznica do Batajnice kojom se izbegava ono mrtvo parče kroz Altinu i Zemun Polje

za to sam nešto čuo, ali šta je to tačno, gde počinje i gde se završava, ima neka slika? ako rešava problem onog puta sa hiljadu semafora i lakat krivinom onom debilnom, pa to je carski.

Link to comment
Share on other sites

Почиње пре искључења за Добановце и спаја се тамо код семафора на улазу у Батајницу (гледано из правца БГ-а)

Стварно олакшава живот. Доста пута сам морао да идем из Јакова за Батајницу, и онда морам да се вратим скроз на Бежанијску косу, па поред Алтине и Земун поља да кружим. Овако се скрати пут за добрих 15минута сигурно

Link to comment
Share on other sites

to je blizu vuka ako dovoljno odzumiraš mapu.

vlado, mislim da je "cvrčak i mrav" ok, ja sam tamo hasao dok sam išao u srednju, ne znam da li se menjalo nešto. uđeš u 27. marta i kreneš ka centru grada, 50 metara nakon raskrsnice sa beogradskom sa leve strane.

edit: sk ivane :D

bmeG8.png

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

vlado, mislim da je "cvrčak i mrav" ok, ja sam tamo hasao dok sam išao u srednju, ne znam da li se menjalo nešto. uđeš u 27. marta i kreneš ka centru grada, 50 metara nakon raskrsnice sa beogradskom sa leve strane.

Oni su imali i odlične sendviče, al' pojma nemam šta se sa njima događa, kad god odem, oni ne rade, a nisu neka "luda" vremena.

A dobre palačinke kod Vuka, ne znam, krenuli su bili svojevremeno u Bolonji da prave palačinke i Čili se kleo u njih, ali mislim da mi je pomenuo da im je opao kvalitet.

A baš kod vuka mislim da nemaš nikakav izbor osim one pekare Bulevar prekoputa doma studentskoga, al' to i nisu neke.

btw, jel neko uspeo da skapira što je prestala da radi Amika, kad smo već kod činki? Nisu oni bili loši, tu je bila i treća gimnazija, ne verujem da je bio problem pazara. Radili su i dostavu i sve.

Link to comment
Share on other sites

Мислим да је Дред радио нешто са њима, колико се сећам.

То је уједно и одговор на твоје питање [:D]

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...