Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa znam da to nije gubitak tezine, vec samo tecnosti koju cu povratiti kada popijem vode, naravno :)

jos se matora drtina isprimala isto, fazon, TO JE NEMOGUCE OMG TI SI DEBIL...

znam da sam negde citao da vozaci formule jedan tokom trke izgube i 3kg telesne mase kroz znojenje, a ni jedan od njih nema vise od 70kila...

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko gde po centru Bga ima neka baš oldskul poslastičarnica, znate valjda na kakve mislim. Bila je jedna mnogo do jaja preko puta Doma Omladine, imala je taj starinski šmek i ambijent, ali su je izgleda zatvorili icon_smile_sad.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Bila je jedna prekoputa Zlatnog Burenceta, u Brankovoj, na zelenjaku. Ja tamo vodio curu pre 4-5 god, jeli neke kolače, i pili one genijalne sokove na točenje. :)

Ne znam da li još uvek radi, nisam se ni setio da pogledam, a prolazim baš često tuda.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko gde po centru Bga ima neka baš oldskul poslastičarnica, znate valjda na kakve mislim. Bila je jedna mnogo do jaja preko puta Doma Omladine, imala je taj starinski šmek i ambijent, ali su je izgleda zatvorili icon_smile_sad.gif

/edit

Ja htedoh da kažem isto ovo ko i Starbak.

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

pa znam da to nije gubitak tezine, vec samo tecnosti koju cu povratiti kada popijem vode, naravno :)

jos se matora drtina isprimala isto, fazon, TO JE NEMOGUCE OMG TI SI DEBIL...

znam da sam negde citao da vozaci formule jedan tokom trke izgube i 3kg telesne mase kroz znojenje, a ni jedan od njih nema vise od 70kila...

Moguce je Mendzi, samo nije to onaj pravi gubitak masnoce, nego vode.

Proslog leta sam na primer izgubio ravno 7 kila za 5 dana 2x dnevno jakog treniranja s mnogo znojenja. Sa 89 pao na 82, 83. Al kao i uvek.. ti prvi kilogrami koji se izgube..........

......... SU SAMO VODA I GOVNA :tf:

gazi, lomi, oluja.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko gde po centru Bga ima neka baš oldskul poslastičarnica, znate valjda na kakve mislim. Bila je jedna mnogo do jaja preko puta Doma Omladine, imala je taj starinski šmek i ambijent, ali su je izgleda zatvorili

Trebalo bi da je Pelivan na ćošku Kneza Miloša i Bulevara prekoputa pošte i dalje old school po tom pitanju. Ne znam da li su je sređivali u proteklom periodu.

Onda imaš i Jadran malo iznad Orla kod Depoa, on je baš old school, imaš i Bombaj tamo kod Kosta Kafe iznad Đerma malo.

A ima i neko mesto koje sam video samo spolja i ne znam kako je, dijagonalno od one NIS pumpe dole kod Francuske i Cara Dušana, sve je nešto retro ali novootvoreno, pa sad ne znam da li su napravli taj šmek uspešno ili ne jer nisam bio unutra.

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko gde po centru Bga ima neka baš oldskul poslastičarnica, znate valjda na kakve mislim.

pelivan pored češke ambasade, i dva brata šiptara, jedan u prizrenskoj a drugi u brankovoj. bio sam u poslednjih godinu dana u sve tri i sve tri valjaju.

nije klasična poslastičarnica, jer lik valja samo baklave, ali su baklave ko iz carigrada! carice milice, preko puta tanjuga

ako misliš na ono pored statorove firme, meni je to preskupo i suvo. mada, moguće da ne mislimo na isto, pošto je ovo moje na topličinom vencu, a ti mi deluješ kao lik koji zna razliku :)

Link to comment
Share on other sites

ima i u balkanskoj jedna dobra

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja i na bulevaru znam dve!

good for you lad!

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

jebale vas baklave, u NS-u na bulevaru se otvorilo neko sranje sa natpisom "SULTANS OF INSTANBUL - carstvo baklava" (tako nešto).... da je ovo Srbija a ne Mađarska to bi gorelo davno :tf:

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...