Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Људи, је л' може неко отприлике да ми каже када је поново постао толико популаран први мај? Не тролујем, озбиљан сам.

Капирам да је након разних некаквих раскрштања с комунизмом тај "празник" био мало у заснеку, поготово верских празника. Али некако сам тек у последњих неколико година видео да људи то заправо славе, да би прошле и ове године питање "Где ћеш за 1. мај?" постало учестало као исто питање за Нову годину. Ја стварно никада у животу нисам славио 1. мај, нити сматрам тај дан по било чему посебним, да бих га славио. Нећу ни ове године отићи на тај уранак, не због тога што хејтујем цео трип, него зато што ми се не да да одвојим време за то из неких личних разлога.

У сваком случају био бих захвалан ако би неко поделио запажања, да видим да ли сам умислио или нисам једини који има тај трип. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

imam jedan tezak problem. ceo dan drzim zatvoren prozor jer su pocele da mi ulecu bubasvabe kroz isti, kao i svako leto zato sto zivim ispod autoputa, i sada vec pocinje da mi se vrti u glavi jer su mi zatvoreni i prozor i vrata od sobe. sta da radim?

kupi onu mrezu za insekte na metar, zakacis onim spenadlama ako ti je prozor od drveta, ako je od pvc-a onda ce ti treba nekakav ram za mrezu jebiga :/

meni je to jedini spas, nocu moram da otvorim, a posto mi je kraj dosta ''prirodan'' ima svakakvih stvorenja koja bi se uvukla kroz prozor :)

Link to comment
Share on other sites

mič, mene si video, mogao si da se javiš!

da sam se parkirao, usao u kafic i da sam znao da ti vozis, mogao sam!

ali bas se izdvaja narandzsti muscle taunus. od onolike gomile automobila koji su bili parkirani po kosutnjaku i oko kafica, jedino sam na njemu zadrzao pogled i tek posle kao, pa to je neko sa rura... :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Људи, је л' може неко отприлике да ми каже када је поново постао толико популаран први мај? Не тролујем, озбиљан сам.

ja mislim da je fora da nisi znao da ljudi oko tebe masovno idu na uranak,kampovanja,picke materine:)Verovatno ti ove godine deluje to malo izrazenije,a opet,sa druge strane,i svi mi starimo,mislim 1. maj je kraljevska akcija dok si klinja tinejdzer

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da prvi maj trip nije ni prestajao, odnosno ja otkad se sećam gledanja tv-a za prvi maj su uvek bil izveštaji novinara sa košutnjaka koji snimaju roštilj, intervjuišu učesnike i tako te gluposti.

Jutros pranje kola prekoputa mene uranilo, mislio sam da neće raditi, a imaju i posla, već oko 8 je neki bajko došao i nakon toga se samo nižu. Valjda kao, peru kola za prvi maj, mada mi je to nelogično.

Al' je sinoć u Rodi bilo super, ono, nema neke specijalne gužve, sve ok, i onda ispred svežeg mesa jedno 40 ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Da li iko zna gde moze da se kupi led? Trebala bi mi jedna kesa zbog hladjenja piva...

Edited by zuzilinjo
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...