Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

5000 za karte za cox-a, ufff

Izgleda da sam video Lag-a u Beogradu, jedino da se on javi pa da kaze, al nesto ne verujem, iz NS-a je valjda pa..

moguće da jesi, u beogradu je lag

poz svima

pozz

Link to comment
Share on other sites

Tek sam juče saznao da je pesma ''Ne lomite mi bagrenje'' zapravo napisana protiv albanskog nasilja nad Srbima na Kosovu, i sad sam je slušao i shvatio je na potpuno drugačiji način, jasne su mi sve poruke i metafore. Ovo mi je za koji promil popravilo mišljenje o Djoletu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Tek sam juče saznao da je pesma ''Ne lomite mi bagrenje'' zapravo napisana protiv albanskog nasilja nad Srbima na Kosovu, i sad sam je slušao i shvatio je na potpuno drugačiji način, jasne su mi sve poruke i metafore. Ovo mi je za koji promil popravilo mišljenje o Djoletu.

Djole je car, kazem ja. :]

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tek sam juče saznao da je pesma ''Ne lomite mi bagrenje'' zapravo napisana protiv albanskog nasilja nad Srbima na Kosovu, i sad sam je slušao i shvatio je na potpuno drugačiji način, jasne su mi sve poruke i metafore. Ovo mi je za koji promil popravilo mišljenje o Djoletu.

tacno, ali to je pricao pre Slobe

krajem 90ih, za vreme Slobe jelte, bila je slicna situacija na Kosovu i tada je rekao da su Srbi ponekad veci Siptari od samih Siptara i kako "Ne lomite mi bagrenje" menja uloge

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

tacno, ali to je pricao pre Slobe

krajem 90ih, za vreme Slobe jelte, bila je slicna situacija na Kosovu i tada je rekao da su Srbi ponekad veci Siptari od samih Siptara i kako "Ne lomite mi bagrenje" menja uloge

acully Dolan

a u pravim vestima, igrao sam prokleti warblade, pa mozda tri sata, oci su mi ispale. Cale me terao da mu skinem to i instaliram, pa se sad i ja navukao. Pu bre.

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Večeras rešio da iskuliram život uz neku igru, u uzeo sam da igram Penumbru, povučen dobrim iskustvom sa Amnezijom. U pitanju je igra prvenac frictional games razvonoj tima, i do sada sam više nego zadovoljan igrom, sadrži sve kvalitete koje i amnezija ima. Odlična atmosfera, intriganta priča i zagonetke lagane, ali opet ne i dosadne, taman kako treba.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Дошао са БСа. Предобар концерт, море позитивне енергије, брутална атмосфера, скоро без инцидената. Није било туче, једино што су неки ликови пред крај упалили бакљу и неки дебили су ладно ломили столице, па је накратко настала пауза отприлике на половини концерта. Почели су нешто мало после осам, завршили после поноћи. Гостовали су им неки бугарски цигани, ТХЦ ла фамилиа и Ф4, као и неки хор што је стајао у позадини и музичари са којима су снимили спот за Баладу дисидента.

Све у свему, не сећам се да сам икада био на концерту са бољом атмосфером.

После сам допешачио до куће и потврдио одличну кондицију. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Sinoć sam navatao Šiptarku sa Kosova u srpskom klubu, omađijao neverovatnim šarmom i malo, što bi ovi klinci danas rekli, izvatao i rekao KOSOVO JE SRBIJA! Jako sam bio ponosan na sebe. Al ne znam da l da je prcam, ipak je Šiptarka :S

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Што? :)

Pa kontradiktorno malo. Vrhunska atmosfera, pozitivna energija, skoro nije bilo incidenata. Ovo poslednje mi je smesno kao opis nekog koncerta, a posle si jos nabrojao tri incidenta ako se ne varam. :D

Mislim, nista lose, nego mi je smesno kako si sklopio sve to. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...