Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Od prošlog četvrtka pa do danas sam se svaki dan bukvalno unezveravao od alkohola do zore, jako mi nije dobro, imam osećaj kao da ću da umrem. Počelo je od svirke na Teroru, a onda sledećeg dana ortak što je navučen na rulet, što se uvek po malo zajmi od nas, izašao na ruletu skoro sto hiljada i evo 5 večeri do danas je trošio na nas, vodio nas u kafane i ostale zajebancije i svaki dan sam overen skoro pa četvoronoške dolazio u krevet. Juče ujutru sam zaspao u sedmici i spojio sam sigurno jedno dva kruga spavanja dok nisam oko devetke nekako uspeo da se probudim u trenutku kad sam bio blizu cvetka i otišo u dom icon_smile_big.gif

Tako bi želeo da napravim pauzu do prvog maja, ali eto sutra je jednom drugom ortaku rodjendan, pa nas pozvao da časti, a za vikend mi dolaze prijatelji iz Hrvatske u Bg, pa treba da ih vodim u provode, a onda posle već stiže prvi maj... Mislim nije mi strano da puno i bahato rokam, ali ovo mi se već stvarno zgadilo..

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Нису ти то прави другови. Ја бих те, да сам ти другар, одвалио од батина и малтретирао кад год те видим да пијеш.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

lol, stvarno dzabalesku...samo kapiram da bi se ja ispeglao u busu po onim krivinama u karpatima:)

Dule svako bi se ispeglao da se nalije radže pre :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Inace putujem u petak u Transilvaniju, ono kao preko agencije, zamkovi, zabava, produzeni vikend. El bio neko?

bio sam ja, mada pre nekih 8 godina. Fina je to prica, nije lose. Ne znam da li vam je ukljucen u tu cenu i Peles dvorac, ali ako nije, za to vredi dodatno dati novac, da znas. On, cini mi se, vazi za najskuplji dvorac u Evropi. Bran nije toliko zadivljujuci, koliko su interesantne price za njega.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isao vamo tamo po Rumuniji, ali sam pobegao kad sam dosao do Bukuresta :)

Inace, nocas prvi put posle skoro 10 meseci spavao celu noc....jebote, nije mi dobro od tolikog spavanja :)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Od prošlog četvrtka pa do danas sam se svaki dan bukvalno unezveravao od alkohola do zore, jako mi nije dobro, imam osećaj kao da ću da umrem. Počelo je od svirke na Teroru, a onda sledećeg dana ortak što je navučen na rulet, što se uvek po malo zajmi od nas, izašao na ruletu skoro sto hiljada i evo 5 večeri do danas je trošio na nas, vodio nas u kafane i ostale zajebancije i svaki dan sam overen skoro pa četvoronoške dolazio u krevet. Juče ujutru sam zaspao u sedmici i spojio sam sigurno jedno dva kruga spavanja dok nisam oko devetke nekako uspeo da se probudim u trenutku kad sam bio blizu cvetka i otišo u dom icon_smile_big.gif

Tako bi želeo da napravim pauzu do prvog maja, ali eto sutra je jednom drugom ortaku rodjendan, pa nas pozvao da časti, a za vikend mi dolaze prijatelji iz Hrvatske u Bg, pa treba da ih vodim u provode, a onda posle već stiže prvi maj... Mislim nije mi strano da puno i bahato rokam, ali ovo mi se već stvarno zgadilo..

a opusteno, mlad organizam moze sve da izdrzi. imao sam ja gore faze u duzem trajanju, na sav taj alkohol dodaj i droge (iako rur mrzi droge) i vidi sad, nije mi nista!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

enivej posto su me sinoc paori iznervirali,a kad sam dolazio kuci,toliko je smrdeo jebeni vazduh,da sam i ja osetio (a ja inace kao nemam taj problem da mi smeta pancevacki vazduh) pa sam krenuo da smaram Dulica na tviteru

enivej,molim vas idite na moj jebeni tviter ( @grujamachko) i pogledajte sta je meni covek mrtav ladan odgovorio

PA JA UMIREM,KAKAV MULAC JEBENI :))))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

solidarnosti bez :(

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Daki, pa gde još da pomenem da sam i naduvan bio svaki dan icon_smile_big.gif

Kupio sam i petog aviona iz serije danas, uvek sam srećan kao malo dete kad uzmem novi broj ''borbenih aviona'' , baš mi je trebao ovakav neki hobi, malo me vratio u detinjstvo :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...