Jump to content

"brendiranje" RURomobila


Trooper

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drugovi, javila se sasvim realna mogućnost da ne stignem na sastanak danas. ako prodam, trudiću se da u toku dana izwotujem o stvarima o kojima sam hteo da pričam na sastanku (mada ih i nema mnogo).

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Drugari, iako ćemo svakako najverovatnije prvo da sređujemo limariju pa brendiramo, ali hajde da vidimo gde smo. Evo finalnog predloga na kojem smo zastali i koji se većini dopao, što se tiče brendiranja "štrafti".

 

ruromobil-brending.jpg

 

Što se tiče samog brendinga, sazdan je od kombinacije nickova forumaša koji su učestvovali u projektu kao i nekih poznatih fraza sa foruma. Pogledajte da li su to nadimci koji su i vama ok, tj. da li hoćete da budete drugačije potpisani i sa druge strane, da li smo nešto od fraza propustili.

 

1. Doolio

2. Dovla

3. Grbitj

4. Rev

5. Santa

6. Zwerko

7. Lucky

8. s0mi

9. cali

10. Ivan

11. Longleyy

12. Ivan~

13. Alpha

14. Atomic

15. Veliki kurac

16. Shekk

17. Srba

18. Nickwood

19. Togfu

20. Junkie

21. Sa1nt

22. Hajli

23. Bolkonski

24. Kali

25. Prota

26. G!!!

27. AleBrale

28. Gruja

29. Igor

30. Dz

31. Trupsi

32. Dr Nick Riviera

33. Dule_smor

34. Koma

 

RUR
SSI
KMIJ
CSB
PK
KZV
I ŠTA ĆEMO SAD?
SREŠĆEMO SE UŽIVO
KAD TAD
SAMO REJV
HEJT

Link to comment
Share on other sites

odličan je predlog, naravno, još malo to sve da se sredi, tj. align-uje :)

ja još uvek glasam i za (diskretan) brending sa strane, recimo na donjem delu prednjih vrata. Ono kao "KLANRUR" ili "KLANRUR.RS/FORUM"... tako nešto...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ja bih samo izrazio zelju da u rur brending bude ukljuceno i

Dojson!

ako treba da se zrtvuje moj nadimak,onda ucinite i to ako treba!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

OK, proverićemo ovo što se ko ne vidi i slično, ali ovo je samo preview, neće baš ovako izgledati final. Takođe, koncept i jeste da neki nadimci budu "presečeni" jer će se sve ponavljati. Ali ok, samo šibajte komentare dalje.

Link to comment
Share on other sites

ja se ne sećam tog KLANRUR između, ja sam svojevremeno izneo predlog da između ide RUROMOBIL ali to nije naišlo na pozitivne komentare, te je bilo izbačeno iz kombinacije. A bilo je priče da se uradi sa kliritom na nekoj srebrnoj foliji kao dole, mada sad mi to nešto bzvz... posle sam pitao one sto imaju waterjet, to nije bilo jeftino... znak za prednju haubu je bio 40 evra (oko 20 cm dužine), sa njihovim materijalom. Izgledao bi mega, ali skupo to.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...