Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

Mojoj devojci je receno od strane kontrole da njihov aparat za kontrolu ne moze da proveri da li si ti uplatio mesecnu pretplatu nego samo moze da proveri da li si se cekirao ili nisi :) pa je to razlog zasto traze i od mesecnih da se cekiraju :) bem li ga ....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Mojoj devojci je receno od strane kontrole da njihov aparat za kontrolu ne moze da proveri da li si ti uplatio mesecnu pretplatu nego samo moze da proveri da li si se cekirao ili nisi :) pa je to razlog zasto traze i od mesecnih da se cekiraju :) bem li ga ....

To je u suštini jedini realan razlog zašto se validiraju mesečne karte. Naravno onda opet dodjemo do toga kako je dizajniran i projektovan sistem. Priča o tome da na osnovu toga prate opterećenost linija je suluda, jer za to možeš da uzmeš 20 studenata saobraćajnog fakulteta i da broje putnike nedelju dana i dobiće relevantne podatke. Pogotovu što ti možeš da vidiš koliko se ljudi validira kad uđe u bus, ali ne znaš koliko ljudi i gde silazi, tako da npr možeš da imaš bus koji je do zelenjaka mega opterećen, a onda narednih 15 stanica nema žive duše ili je jednako pun kao i na zelenjaku, a to na osnovu Bus Plusa ne mogu da znaju.

On a different note: Iz nekog razloga sam bio isključio ad blocker i na nekom warez sajtu jurim neke modele, tek mi žena u nekom momentu kao "čoveče, na kakvom si ti sajtu, kakve su ti to reklame?" i ja pogledam kad ono stvarno tipa reklama za skidanje celulita na kojoj je guzica neke debele babe, neki drugi užasi. I onda skontam da ja to uopšte nisam ni skontao, kao da je mozak prestao uopšte da registruje šta se dešava mimo onoga zašto sam tu i došao.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja placam mesecnu i uvek gledam da je provucem. Nije mi tesko. Kad sam potpisivao ugovor svesno sam potpisao i da zelim popust u maksiju i gde vec i da mi stizu akcije u sanduce. Jebiga, surov kapitalizam... plati pa se klati. Ceo svet se zaduzuje pa i mi polako postajemo robovi gladnih ociju...

A i ne bunim se, jer je konkretno meni sada gsp bolje nego ranije i ocekujem da ce biti jos poboljsanja. Sad barem ne mogu da se bune da nemaju sredstva.

Da nisam procitao ovaj topik imao bih 100% pozitivno misljenje o istom jer nisam uopste bio upoznat sa tim da je bilo malverzaija, niti me to nesto dotice. Bilo i bice, ja u toj prici nisam.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

a ti to znaš kako? i da jeste tako, jel bi tim bojkotom vratili pare nazad? i šta uopšte podrazumevate pod bojkotom, da lomimo aparate, lepimo nalepnice, ne plaćamo vožnju ili idemo pešice?

nemojte da mislite da sad ja tu nešto namerno kontriram opštem nezadovoljstvu koje je očigledno, ali mi jednostavno nije jasno zašto tolika opsednutost tim bus plusom?

mnogo toga je receno o tom busplusu... usrase se u nas sto se pljacke tice... ono sto je meni idiotski je cekiranje personalizovanih kartica... iz vise razloga... 2 kljucna su VB i uzasne guzve na vratima...

Link to comment
Share on other sites

Danas i mene navatala kontrola u busu, ja vadim licnu odmah da mi pise kaznu sa yaoming facom a ona kao "Ne mora, prijatno!"

Verovatno je mrzelo zenu da pise kaznu

bukvalno mi ulaze svaki drugi dan... nikada nikome nisu pisali kaznu... samo te zamole da izadjes na sledecoj... svi su uvek bili prijatni (lazem jedan lik je maltretirao neku zenu jako... ali se pravila luda)...

Link to comment
Share on other sites

A kakve ima veze sto je neko uzeo pare? Pa svaka tom coveku cast sto se setio da uradi tako nesto. Mislim, ja nikad onu povlasticu imao nisam, jer prosto nisam smatrao da su mi bilo kako voznju ucinili laksom i prijatnijom. Sad je ipak malo to dovedeno u red. I dalje mi imamo krs buseve, i dalje se mnogi bukvalno raspadaju, ali ovo sto su uradili sa onim siframa na stanicama je velika stvar. Dodjes na stanicu, vidis kad ti stize bus, sacekas i on zaista stize kad je i receno. Eto, "mala", a zapravo vrlo znacajna stvar. I treba taj lik da se obogati na tome, kad je drzava dovoljno imbecilna da ni to nije mogla da uradi.

Ali moglo je sto firmi u srbiji da uradi to ali je na kraju uradila turska firma. Zasto nisu nase firme to uradile? Zato sto ih niko nije ni pitao.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...