Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

Да:)

Не у смислу да свако треба да зна за форчен скалфак, него да је сигурно и Кали мислио на то, које су шансе да је рандом смислио фоткање са лобањом ради провере аутентичности:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

sve je to super, neka umre busplus ali kako ikada mogu da imaju veze sa random autobusom koji je star 10+ godina

[hint] porasla je cena prevoza, a pare ne idu na odrzavanje [/hint]

I u nasoj vojsci ima starih fapova, tamica, urala, itd, koji su dosta stariji od danasnjih modela autobusa gsp-a, pa ne gore. Naravno, otkazuju im kocnice, servo, daleko je to od idealnog, ali ovo ide gradom i prevozi gradjanstvo. Znam, nece nikome pasti glava sa ramena zbog ovoga, ali "Beogradjani su dobili niz pogodnosti, i komforniji prevoz", bič pls.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sad sam imao okršaj sa komunalcima!

prvo me startuje ridžovan, ja mu kažem da nema kartu, on mi traži dokumenta, i tu ga iskuliram naravno, izađem na stanici gde inače izlazim i tu mi prilaze dva komunalca i jedan kreće u razgovor kao:

komunalac:"lični dokument, molim vas."

ja:"mogu li da znam zbog čega?"

komunalac:"pa niste imali kartu."

ja:"da li ste upoznati da ne bi trebalo da prosleđujete moje podatke privatnoj firmi?"

komunalac:"upravo, bravo! oni nemaju pravo da ti naplate kartu, mi nemamo pravo da te jurimo. i zašto ne plaćaš kartu?"

ja:"pa plaćao sam kad je bio gsp, busplusu neću da dajem pare."

komunalac:"brate, i meni ih je pun kurac, slažemo se. mogu da ti pišem zapisnik pa ti kad odeš na sud kaži da si im dao kartu a da su te oni iskulirali...drukaju nas kondukteri ako ne napišemo zapisnik,blabla."

i onda me gleda i kao.. "ne piše mi se zapisnik, to ti je 2500 dinara, sledeći put kad ih vidiš samo stani uz vrata i kao izlaziš."

i samo sam otišao.

sve u svemu, ne znam da li je iskren ili je pokušao da mi izvuče neke pare ili šta već, ali eto, csb!

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

moguće da si naleteo na jednog komunalca koji ne veruje u đilasove bajke, mada mislim da ih biraju iz redova DS-a i sličnih upravo zato što će onda misliti da zapravo rade dobre stvari.

meni su najbolji ridžovani koji tako isto veruju da čine dobro, pa kad uhvate nekog bez karte uzmu da mu objašnjavaju zašto treba plaćati prevoz [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

e i to mi se desilo pre mesec dana recimo :D lik krenuo da se svađa sa mnom, izgovarao je rečenice tipa "brate, i ja sam mislio da je mutna priča ali, evo, bila je murija kod nas neko vreme, vrišili su istragu i sve je legalno!", "brate, što se ti buniš što je vlahovićeva firma dobila tender, ŠTO TI NISI NAPRAVIO IDEJU I PRIJAVIO SE?" i slično. ja izneverovao. na kraju je iskulirao naravno :D

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...