Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

ja nisam skapirao da liči na sašu matića dok buda nije pojasnio. hvala ti, budo!

sad ne znam kako ovo da napišem a da ne izgleda kao sarkazam, al stvarno nije i stvarno nisam :D

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam, testosteron se zabada u guz, tako sam video po filmovima :D

zato su oni sto ga primaju u dupe uvek najbolji frajeri

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ispravio sam grešku koju su naši preci uradili posle proboja solunskog fronta i ušao u Sofiju!!!

418939_4384528010864_2003521545_n.jpg

385445_4384524730782_706116123_n.jpg

373942_4384528330872_1333882534_n.jpg

553585_4384527010839_535492542_n.jpg

Grad je prejeftin, zanimljiv za jedno popodne sa par monumentalih zdanja, ali pre svega izuzezno depresivan i zapušten, tuga božija koliko se sve raspada. Isprobao sam im jedno 5-6 vrsta piva, sva su manje-više ok, par odličnih. A i izuzetno sam srećan što sam išao da vidim posmrtne ostatke Kralja Milutina, neopisiv je dogadjaj za nekog ko se bavi istorijom kada stoji tako blizu i očima vidljivo jednoj ličnosti naše istorije koja je živela vekovima daleko i sada se tu materijalno pojavljuje pred tobom.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

15nxhyx.jpg

pozdrav iz skotske!

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...