Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Give me back 20 minutes.

Индиферентан осећај током гледања, делом због отупљености од гомиле срања по свету, а делом због контролисаног опозива емоционалног улагања у причу због могуће пропаганде, зато што не знам ништа о дотичном и ситуацији у њиховој земљи. Прекинуо сам чим је ускочио олмајти Обама у причу и америчке трупе, ту сам већ био сигуран колико има сати. Онда сам видео стрип и развеселио се! 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cute-kawaii-stuff-portal-companion-cube-cookie-jar.jpg

169c970877d7dfb0931bee1150e3b666.jpg

A dust devil on Mars has been caught in the act of tearing across the Red Planet in a spectacular new photo by a NASA spacecraft.

The Martian twister rises up on a huge column of dust more than half a mile (800 meters) high in the new image, which was captured by NASA's Mars Reconnaissance Orbiter on Feb. 16 as the spacecraft passed over the Amazonis Planitia region of northern Mars.

The 100-foot-wide (30-m) dust devil curves slightly, pushed by a westerly breeze. Tracks from previous whirlwinds are also visible in the Mars twister picture, showing up as streaks on the Red Planet's surface. The dust devil's shadow can also clearly be seen in the photo.

r-MARS-TWISTER-large570.jpg

Aggravure III: A Mural Using 450,000 Staples

staples-1.jpg

staples-2.jpg

staples-3.jpg

staples-4.jpg

staples-5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Give me back 20 minutes.

Индиферентан осећај током гледања, делом због отупљености од гомиле срања по свету, а делом због контролисаног опозива емоционалног улагања у причу због могуће пропаганде, зато што не знам ништа о дотичном и ситуацији у њиховој земљи. Прекинуо сам чим је ускочио олмајти Обама у причу и америчке трупе, ту сам већ био сигуран колико има сати. Онда сам видео стрип и развеселио се! 

+1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Evo vam jedan tekst na temu Konija http://www.advance.hr/vijesti/imperijalizam-i-njegovi-agenti-slucaj-kony-2012-i-viralne-kampanje-smrti/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Brate, sta ima da se prica vise o tom Koniju. Samo ispran ili glup mozak moze da poveruje da je ovo organizovao obican narod, preko fejsbuka i tvitera...

anonimusi su lepo rekli na to, citiram:

Hipsters are dying over #Kony2012 but are ignorant to see what #Israel is doing w/ the #USA to #Gaza

HOROR SLIKA:

AnqTkFpCAAIhf-6.jpg

moze split!

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Jebote kako dobro, odlična 3d dubina

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Teh future is here, 3D na običnom monitoru bez pomagala, yeah

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...