Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Uf kolko su Lukasovi Star Wars filmovi počeli da mi idu na kurac, uopšte više ne razumem glorifikovanje istih, aj dečja radost i to al brate, to je ko glorifikovanje npr. Štrumpfova

Aj bar o KOTOR-ima da se radi nego ta govna

Link to comment
Share on other sites

mogu da ti idu na sta oces, lukas je pionir i sigurno je uticao na to kako filmovi danas izgledaju. Ja takodje nisam neki star wars fan, ali ti pretera sa strumfovima.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Uf kolko su Lukasovi Star Wars filmovi počeli da mi idu na kurac, uopšte više ne razumem glorifikovanje istih, aj dečja radost i to al brate, to je ko glorifikovanje npr. Štrumpfova

Aj bar o KOTOR-ima da se radi nego ta govna

Boles' te razara, a lekovi skupi.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Umro sam od smeha (ako je neko sa jefitnim ulaznicama, neka isprati linkove - Video , http://en.wikipedia....iki/Joseph_Kony )

K3mgn.jpg

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...