Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

baklavica je isforsirana, al na ova tri sam lolnuo

Ја контам да је баклавица намерно исфорсирана, нешто ко домаћи рандом пајтон ор сомтинг... Зато ми је и смешна, мислим ''црко дабогда такав проклет'' дафак

meni je ovo mega retardirano, ne kazem ima dobrih fora( NEKAD), al spoiler is a must, pa ko voli...

Јао не пренемажи се, није слика говнета. И видиш да је људима океј, треба да гледам у пасуљ да ли сам потрефио нечији укус само зато што то нешто има вукајлија таг. Ко да не може најнгег стрип да буде фејл. Ајмо све у спојлер због предострожности. Јеботе који тинејџ трип, мислим ''споилер плкс'' ако је глупа фора или шта већ, брате...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni se npr. svideo samo hobi,a ja stvarima pristupam kao smesne / smesne not,boli me kurac da li je sa vukajlije

sto je najveci fazon video sam i ja skoro par dobrih definicija na vukajliji,ali sam sad potpuno zaboravio sta :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Па мени се пола ствари не свиђа, а пола свиђа, независно од ''подријетла'', замишљам себе како идем около са спиком ''е, стави ова три у спојлер, па овај један онда немој, е, а онда ова два следећа опет у спојлер'' :)

На крају крајева, људи овде не каче лоше ствари намерно него се не потрефе са укусом већине понекад, а сигурно их не постављају због себе лол, па постављач је већ видео то што поставља. Мислим, цео концепт о коме се прича је, не знам...

bhatj.jpg

417047_10150599168888424_545428423_9390847_678082000_n.jpg

2sbo6sl.jpg

gifs_10.gif

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јао не пренемажи се, није слика говнета. И видиш да је људима океј, треба да гледам у пасуљ да ли сам потрефио нечији укус само зато што то нешто има вукајлија таг. Ко да не може најнгег стрип да буде фејл. Ајмо све у спојлер због предострожности. Јеботе који тинејџ трип, мислим ''споилер плкс'' ако је глупа фора или шта већ, брате...

jebiga, retko sta me iznervira kao gluposti s vukajlije, alergican sam na vecinu

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...