Jump to content

Wasteland 2


G!!!

Recommended Posts

Po meni je problem Unity engine - to je 3D engine, a ljudi zele da vide izometrijsku igru ala FO ili Commandos...

Ne treba nam josh jedna pseudo 3D igra, vec prava izometrijska igra sa super grafikom. Ovo je kompromis, koji je losh zato shto su vec krenuli da rade tako kako bi im bilo lakshe...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pa ako to "lakše" prevedu u near-AAA effort u oblasti gameplaya i writinga jebe mi se dal su prikaz napravili od plastičnih prefab toy soldiera, realno

u stvari, nemoj u near-AAA, to bi bila tragedija :tf:

Al kapiraš šta sam hteo reći [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

2d je skup, al' brate, namlatili su tri milke na kikstarteru, jeb'o ih 3d. sve pederchine alave.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma kakav 2d, za takticki squad based rpg i to jos od indie developera, kostalo bi previse i trajalo bi predugo, modovanje bi bilo gotovo nemoguce

unity engine im omogucava lak razvoj igre, jer im je mnogo toga dostpuno... ako je dzabe i ako ce da ubrza razvoj igre i smanji troskove super! znaci sve ostale pare ce baciti na korisne stvari! pored kurvi i belog!

drugo izbacili su ovaj namesten screenshot da bi dobili feedback od fanova

trece gameplaya nema, jer nisu implementirali nista od tgoa, niti skill sistem niti borbeni sistem, na tome se tek radi, ovo je cisto proba da se dobiju komentari po pitanju dizajna...

i na kraju, boli me dupe kako ce da izgleda ako ce imati dobre rpg momente i pravu takticku borbu :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ок, онда је моје мишљење за њих да им је онај скриншот, тј шатро дизајн, го курац и да, изгледа као Тој стори - као што рече Савовски, пластично. Ето им фидбек.

А неке нелогичности, које ми сметају на слици и плаше ме "приче", нећу да помињем.

Link to comment
Share on other sites

izgleda mega jadno, i da, bitno je kako izgleda, pusti ti to "samo da je prava takticka borba". igraj onda wasteland 1 har har.

za 3 milke mozes da unajmis crtaca koliko hoces da ti naprave 2d grafiku da se useres.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jedna stvar koja je na njihovoj strani je što nemaju direktore koji restriktivno vode šou.

Baš sam nedavmno čitao kako je Gizmo - Killian storyline trebalo da bude izbor manjeg od dva zla. Ako ubiješ Gizma uspostavlja se represivni režim zbog kojeg će Junktown stagnirati, i na kraju propasti. Sa sruge strane ako ukloniš Killiana koji je pozitivni lik (ali nesposoban vođa) Junktown će izrasti u značajan trgovački centar. Sve to je izbačeno jer se glavešinama nije svidela moralno sivilo.

Link to comment
Share on other sites

svako ima pravo na svoje misljenje, 2d igre je daleko komplikovanije i duze praviti uz brojna ogranicenja, meni skrinshot ne deluje prejadno niti kao toj stori rofl, skrinshot je posle 2 meseca razvoje igre, sva sreca pa im je ostalo jos 15-16 meseci, i da dao sam pare i podrszavam projekat za razliku od ovih sranja koja izlaze godinama u nazad

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pričate o 2D-u kao da nisu sve igre pre 1996-e bile 2D u ovom ili onom obliku (a i dosta posle '96-e, kad su se pojavili prvi Tomb Raider i Quake kao jedni od najuticajnijih 3D naslova tada). Commandos 2 je pravljen u najgorem slučaju tri godine (toliko je proteklo od keca), a tada nisu ni izbliza imali budžete i tehnologiju koja je na raspolaganju danas. Nego niko neće da se cima, i sve bi da zbudže u nekom 3D endžinu koji je cimanje-free. Meni u principu ne smeta 3D, samo ako ne mora pola igranja da se rveš i nameštaš glupavu kameru

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dao $30 i super je osecaj da podrzavam ovakav projekat. Zao mi je sto nisam bio deo community-ja kad se pravise Fallout-i, pa sad uzivam. Toliko pozitivne energije i fan podrske je ulozeno u ovo, ne vidim kako moze biti lose.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...