Jump to content

Wasteland 2


G!!!

Recommended Posts

Drugovi sa balkona, ono je zamalo pa mock up renderovan u nekom jeftinom 3D programu, ono je go Unity engine sa prefab assetima rasporedjenim da lice na igru, nije indikativno ni za šta sem za neki general art direction (koji će prefabs da ujebu, recite mi posle ha ha ako ne budem u pravu) i nista vise, ja ne znam ko moze bilo sta informisano da zakljuci na osnovu onoga ?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

могу ја: срање им је скриншот.

То сам једино и рекао, а не да ће игра да буде срање за сигурно.

не волим про форме ствари, а овај скриншот то јесте.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam, jesi to zaključio ili samo stekao utisak ? [:D]

U svakom slučaju slažem se i da je ss sranje i da su deluju neozbiljno ali dobro de, nisu računovođe, možda ih ponelo "juhu počeli smo juče a imamo engine i modele i teksture wheee"

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ма погрешно је окружење скроз, то ми је проблем.

Ок, морам да признам да не пратим позадинску причу, чак не знам ни колико после нуклеарног рата се ово дешава, али погледајте слику:

Застава, дрвене бандере, тенда на бензинској - све као да је рат био прошле године ил након тога, док са друге стране имамо кородиране аутомобиле, наивно флоросцентну воду и јебену сајбер шкорпију.

Link to comment
Share on other sites

1. ја сам се истриповао да на слици имају 2 дрвене бандере

2. ти их не видиш

3. ја не разумем Гандалф фору

шта је од ово троје? ако је под 3, дај објашњење.

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Jebeš ga, možda sam slep, pokaži gde su bandere [:D]

HA! Našao sam ih, jebote danas sam blenuo u ono ko mamlaz popodne tek sam ih sada video, a gandalf je "o čemu ovaj priča" sort of meme

Never mind me, carry on [:D]

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

"ja ne znam pricu ali igra ima totalno pogresan art direction" bravo brue :)

jebena sajber skorpija je jos iz prvog dela

ovo nije fallout, te mnoga ogranicenja u razvoju igre, price i svega zapravo ne postoje (tipa retro futurizam 50-ih),

meni je i A kombinacija najbolja, jer mi se smucilo sivilo/zelenilo ... malo jarkih boja nece da skodi, i da ne ocekujem da bude fallout niti njemu toliko bliska igra

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не бих волео да се појаве ограничења у причи на основу онога што Unity Store нуди, ако ме разумеш.

А кородирани аутомобили заједно са нераспаднутим тканинама и бандерама ми некако не иду, ма која да је прича.

Ако буду размишљали у фазону:

"Ок, имамо 3 милиона, нама пола за год дана рада. Дакле, идемо у шопинг. Аха има АИ за руте и понашање - 2000 долара, ааа гле што су фино урадили модел тенка - 100 долара.... Ок, мали, ево ти списак шта смо купили, упакујдер причицу са тим."

неће да бидне добро.

Link to comment
Share on other sites

jbg mene boli dupe za modele i zastave i tkanine i drvene bandere, jer je ovo igra a ne simulacija, jbg oni namestaju setting (a wasteland sigurno nije bio preozbiljan, nije se ni trudio to da bude) pa ako je to i zbog ustede love ne interesuje me sve dok gejmplej ispuni ocekivanja... mislim ako su se izricito odrekli konzolaske publike sigurno nameravaju da se potrude oko zadovoljavanja apetita pc igraca i fanova... mislim nije da su uzeli 300 miliona i obezbedili sebi zivote, kontam da kapiraju da im ovo moze biti veliak stvar za proboj na trzistu i da planiraju valjda da izdaju jos igara posle w2

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sa njihove fejs stranice:

We are pleased to announce that Colin McComb has come aboard to help write and design for Wasteland. You might have heard of a few of his other projects like Torment and Fallout 2. Be sure to check out his books. Amongst our many goals is to have this game be one of the best written RPGs created.

Skupili su Dream Team, ne vidim kako neko moze biti toliki cinik.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...