Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

spazen rurovac u fashion and friendsu u uscu, noseci zelenu majicu sa natpisom 'sve su iste'.

Dobro je da mu se nisi javio, da održimo tradiciju :))

110 evra me izasla povratna karta,a pritom mislim da Wiz ni ne slece na Arlandu nego negde dalje od Stokholma?Mozda to gresim?

dobro, to je dosta solidna cena ... wizz bi mogao biti doduše povoljniji, ja sam platio 60e, a kapiram da je transfer sa Arlande slične cene kao sa Skavste.

Ovo što kaže Dvini nema baš smisla, nije duplo skuplja karta ali mora da se dokupi prtljag, to stoji.

Kaže glavni arhitekta Beograda u današnjem Blicu (izdanje za Beograd) , da će celokupna beogradska metro mreža biti završena 2033. , taman na vreme

hahaha, dobra fora :))

Link to comment
Share on other sites

Dobro je da mu se nisi javio, da održimo tradiciju :))

dobro, to je dosta solidna cena ... wizz bi mogao biti doduše povoljniji, ja sam platio 60e, a kapiram da je transfer sa Arlande slične cene kao sa Skavste.

Ovo što kaže Dvini nema baš smisla, nije duplo skuplja karta ali mora da se dokupi prtljag, to stoji.

hahaha, dobra fora :))

pa transfer nije, sa Arlande imaš city train, koji je u centru (železnička blizu Gamla Stana) za 20 min, i to je 8-9e fazon. A sa Skavste imaš samo bus koji je 25-30e, ako se ne varam.

A čak i taksi sa Arlande je 40e, što znači već se isplati na dvoje u odnosu na Skavstu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

od jutros mogu da stavim ruku iza glave, nakon pada s motora pre tri nedelje i istegnutih tetiva ramena :) \o/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

jel svedske krune mogu da promenim u nekim vecim menjacnicama tipa pirana ili striktno u nbsu?

probao sam u mesari

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jel svedske krune mogu da promenim u nekim vecim menjacnicama tipa pirana ili striktno u nbsu?

probao sam u mesari

Mozes, u bankama je uglavnom bolji kurs nego u menjacnicama, ali nemas u svakoj banci. http://www.kamatica.com/kursna-lista/valuta-sek

in other news idem veceras u Kolarac, kulturno uzdizanje. Dirigent Dzonatan Fisman i solista Andreas Bojd, klavir. Nemam pojma ko su, nemam pojma kako ce biti, ali verujem da vredi probati. :D

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

sad sam se iznenadio da je krunu povoljnije prodati banci nego menjačnici

da nisu uzeli devizne kurseve od banaka? ti kad uđeš sa kešom u ruci ćeš dobiti po onom drugom, za efektivu

Link to comment
Share on other sites

Jedan ortak, koji je prošle godine završio master studije zaštite životne sredine, je vegeterijanac već godinu dana. I pre jedno pola godine se bzvz prijavio na biro, i ovih dana je dobio jednu fantastičnu ponudu, pogotovo za jagodinske uslove. Posao u struci, odlična plata, jedna od najačih firmi u Pomoravlju kojoj su zbog novih standarda potrebni ljudi u odeljenu za zaštitu životne sredine. Jedini problem je što je ta firma, ni manje ni više nego - Juhor :D I sad se lomi jer je ponuda stvarno dobra, a sa druge strane u svojim očima ispao bi klasičan licimer koji šatro ne jede životinje, a ovamo radi u mesnoj industriji :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Takvi poslovi se ne dobijaju dva puta pogotovo sto je to manja sredina a posao kapiram da je odlican,ne bih razmisljao pogotovo sto nece raditi na proizvodnji koliko kapiram nego skroz drugu stvar :)

najjacih! :D

Link to comment
Share on other sites

Ако се аутоматски категорисао и прихватио "правила" вегетаријанизма, онда ће проблем лако решити и прихватити посао, то је добитак на два поља. Неједење хране животињског порекла и борба за њихова права, прво не повлачи друго јер не проистиче из њега, разлози могу бити разни, од физиолошке нетолеранције, преко здравствених до пуког пријања такве исхране наспрам уобичајене. Ирационални страх од туђег мишљења, а ако се ради о особи која се искрено залаже за права животиња, то је већ друга прича.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jedini problem je što je ta firma, ni manje ni više nego - Juhor :D I sad se lomi jer je ponuda stvarno dobra, a sa druge strane u svojim očima ispao bi klasičan licimer koji šatro ne jede životinje, a ovamo radi u mesnoj industriji :D

Veći je problem što on u svojim očima nije debil jer je vegetarijanac.

Link to comment
Share on other sites

Ni meni vegeterijanci nisu jasni, nepojmljivo mi je da se neko odriče gulaša, musake, sarmi, roštilja... Ali nema potrebe da nekog vredjaš zato što ima drugačije poglede, jednostavno se istipovao tako, kul mu je, a ako je njemu kul i meni je kul.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...