Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

osećam da se nidža ni meni ne bi javio, a prdimo na ircu već deset godina

a ja osećam da me troluješ sada, a ja ču ipak odgovoriti na ovo :)

jebo te, pa ja sam se uvek javljao čak i nepoznatim likovima sa rur majicama recimo, jednom sam tako startovao na Exitu lika sa CAMO PEJB majicom, da bi se na kraju ispostavilo da lik ni ne zna šta je rur, "nabavio preko ortaka" fazon... takođe, sećaš se da smo u onom prvom podcastu pričali o tome, "javljate se ljudima" i tako te fore. Ja bih se i dovli javio da sam ga sreo ovako u gradu negde, ali u situaciji gde on maltene porodično sedi za stolom, ne, hvala. Nekako mi je nepristojno bilo, nemam pojma...

Link to comment
Share on other sites

Imao sam sinoc jedno od najgorih iskustava kad je zdravlje u pitanju

Oko 2h me probudili nenormalni grcevi u stomaku. otisao sam do klozeta misleci da ce da izleti sve iz mene ali nisam mogao ni da prdnem

prosli grcevi, ja legao nazad da spavam. posle 10-15 minuta opet grcevi, ovaj put duplo jaci. sada jedva odlazim do wc-a posto me noge izdaju, pogledam se u ogledalo beo kao krpa, lice mokro od znoja

i drugi put isti scenario, al' sam ovaj put uspeo da prdnem

opet odem da spavam, legnem u krevet i tresem se

treci put su bili takvi grcevi da sam mislio da cu umreti, jedva se odvucem do wc-a i ovaj put je dosta materijala izaslo iz mene. obrisem guzu (sedeci) i legnem da spavam i jutros ustanem u 8 skoro pa skroz normalan, malo sam samo malaksao

juce sam rucao 5 nekih cevapa, a vecerao vajkrem i lebac

da li je neko imao takvih iskustava? kontam da je neko trovanje hranom, ali ne znam koje trovanje moze biti tako intenzivno, a tako kratko

pomislio sam da je upala slepog creva, ali na stolici nije bilo krvi niti je bilo konstantne boli

Koja je Vasa odvratna prica za dobro jutro?

Link to comment
Share on other sites

sekira, meni se to desavalo kad se najedem sampinjona. tako da bih okrivio cevape, sem ako su domaci, jel, i ti si ih pravio

inace, kakve sam tripove ja nocas sanjao, ne verujem. da pricam s mackama koje planiraju apokalipsu.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ахахахахахаха...

Двини, јесу ли то биле Војине мачке?

[roflmao]

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

dobar drasko dobar :D

pa nemam pojma ja sam sve vreme kao glavni protagonista u novom delu resident evil-a, i pricam s mackama kako bih saznao zasto planiraju apokalipsu, i razlog je zato sto je to naredila neka glavna macka, koju ja onda trazim. al najzanimljivije je u snu bilo to sto macke prvo mjaucu/mrnjaucu i onda ih ja nagovaram "ajde sta se folirate znam da znate da pricate", i onda one progovore, sto je bio apsulutni hit

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

dobar drasko dobar :D

pa nemam pojma ja sam sve vreme kao glavni protagonista u novom delu resident evil-a, i pricam s mackama kako bih saznao zasto planiraju apokalipsu, i razlog je zato sto je to naredila neka glavna macka, koju ja onda trazim. al najzanimljivije je u snu bilo to sto macke prvo mjaucu/mrnjaucu i onda ih ja nagovaram "ajde sta se folirate znam da znate da pricate", i onda one progovore, sto je bio apsulutni hit

[roflmao]

који си ти цар!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Trovanje bi trebalo da izaziva povracanje, to je valjda default defense mechanism.

Jedi supice i pirinca, bez mesine i teske hrane da se povrati crevna flora! Drmni koji Linex, nije na odmet.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Odlucio sam nakon proslog derbija i posle ispadanja iz kvalifikacija da ne pratim domaci fudbal na neodredjeno vreme. Tako da idem oko 7 na Adu da setam dva sata i blenem u prazno. Mada mi stvarno tesko to pada, nekako dan mirise na derbi, sve je u toj atmosferi. :D

In other news, bio da izvadim busplus, prozborio dve-tri reci sa likusom koja radi, pitam je ja kako je bilo sa guzvama i to, a ona kao "ma proslo hvala bogu, mada dodju i danas svakakvi, evo juce mi je bio cikica koji je hteo da izvadi busplus za svoju preminulu suprugu". Eto, raznih nas ima.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...