Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

vidi marksa, nisi ni procitao tekst do kraja!

- Ma kakvi, nemam komentar na to. Smešno je. Pa, ja sam pre svega kulturna i lepo vaspitana - kazala je Stajšićeva, prenosi pulsonline.rs.

ocemo sada verovati svim tracevima ili tici?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Sama veza Tijane i Dejana je misterija i ne bi nas čudilo da se pojavi u nekoj od serija "Istražitelja" da bismo saznali pravu istinu po uzorku nečijeg DNK-a. Naime prvo se pojavila slika Tijane i Dejana kada mu ona sedi u krilu, zatim je ta vest demantovana, da bi nekoliko dana kasnije Tijana priznala vezu i saopštila kako se priprema svadba i da će Aca Lukas biti kum, piše pulsonline.rs.

Link to comment
Share on other sites

Ja se ladno istripovao da je taj Share prošao :)) Mislim, za razliku od prošle godine, sad niko ništa o tome ne piše.

A za Tijanu lol ... btw, ko je pitao tamo, ona nam je bila Miss, valjda joj je to i dalje titula uz prefiks bivša :)

Link to comment
Share on other sites

au jbt,dobio sam novu mernu odrednicu za kasnjenje...zove se jat ervejz,do sada je titulu ponosno nosio beovoz...trebalo je da poletim iz stokholma u 17 i 35,a krenuli smo u 00:15,da bi mi kod nas na aerodromu zaturili neki special baggage aka igracke za moju malu bracu koje nisu mogle da stanu u kofer,pa sam i tu izgubio recimo jos dodatnih 45 minuta,u kucu sam usao oko 4 i 15,ako nista,barem sam procitao dve knjige :)))

inace,scene u avionu su bile roflkopter posto su otprilike 4 ciganske cerge isle istim avionom kao i ja i niko od njih nije mogao da ubode sediste iz prve :))))))))))))))))) znaci mislim da su citali sve brojeve na karti,osim zapravo jebenog mesta gde stvarno treba da sednu,naravno,drali su se ko konji i usporili su ceo avion:)))) pa se onda pojavila neka arijevka,koja je brutalna picka,i odmah sam je snimio kako zapravo treba da sedne pored nekih ciga,i moli stjuarta da ne sedi pored njih jebo joj pas mater ahahahahahahahahaah molba joj je bila uslisena,sto je bilo najtuznije [V] i taman kada je trebalo da poletimo,morali smo da sacekamo jer je neki par odustao od leta,pa je morao njihov prtljag da se pronadje :)))))))))))))))

ispred mene je sedela neka zena sa dvoje male dece,koja su plakala pola puta,tako da sam izvalio da sam neke stranice knjige citao i dva puta jer jebeno nisam mogao ni svoje misli da cujem,a najsmesnija scena je bila kada smo sleteli u beograd i kada su nam proveravali pasose,a jedna od cerga nije bila kompletna sa pasosima :))))))))))) i sad,to se oteglo,svi ono cupkamo u redu,a cale ciga pizdi na cetvoro dece i zenu,kao GDE VAM JE PASOS...uzme carinik da ih proziva,i prodju svi sem najmladje cerke,krece cale ciga da vice na nju,pa na zenu,a zena mu sve vreme govori da pasos nije kod nje,da bi ga na kraju ona izvadila:)))))))))))))))))))))))) cale ciga je tu nesto podviknuo na ciganskom (verovatno SVE CU DA VAS POBIJEM),onda se okrenuo svima i izvinio zbog cekanja,a na kraju je valjda prebio zenu u wcu hahahahahahaha

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...