Jump to content

Правни савет


Recommended Posts

Ради се о мање-више небитној ствари, али ме интересује мишљење правника. Наиме, онлине кладионица Bet-at-home, с времена на време даје ваучере у новинама у вредности од 5 е, новац се ваљда може подићи регуларно, након што се неколико пута обрне и постигне одређена свота, да ли 15 е или тако нешто. У сваком случају, ја сам се мало играо и направио нешто мало преко 60 е за релативно кратак период и, пошто им је понуда слаба, а и више сам то онако рекреативно играо, пожелео сам да повучем новац. Неко време стајало ми је обавештење да је исплата у процесу провере, а пар сати након тога, следећи пут када сам покушао да се улогујем, добио сам обавештење да ми је рачун блокиран. Тада сам се обратио техничкој подршци, на шта сам добио следећи одговор.

БАХ:

Poštovani,

račun Vam je zatvoren jer ste otvorili više računa sa iste IP adrese i na njima koristili vaučere, šta nije dozvoljeno po pravilima i uslovima igre u našoj kladionici. Računi zatvoreni iz razloga povrede pravila ne mogu se više otvarati.

Srdačan pozdrav,

Ја:

Da li biste bili ljubazni da mi kažete o kojim dodatnim računima je reč?

БАХ:

Poštovani,

osim ovog računa imate otvoren još i račun broj ******** iz 2007. godine.

Srdačan pozdrav,

Ја:

Verujem da je više računa otvoreno iz pukog neznanja, uzevši u obzir moj tadašnji uzrast. Takođe, verovatno je bilo problema sa logovanjem na ovaj račun, pa sam pomislio da on više ne postoji te, otvorio novi. Ili je to slučaj sa ovim u odnosu na taj iz 2007. ne znam koji kojem prethodi. U svakom slučaju, nevezano za to, vaša dužnost je bila da me o tome obavestite i da, primetivši da su pravila prekršena, odmah reagujete. Niste nikako smeli da dopustite kontinuirano postojanje ovog računa kroz 5 GODINA. Drugo, sigurno po logovima možete proveriti da taj račun nije korišćen nakon toga, što pokazuje da suštinski nije došlo do zloupotrebe, već je reč o suštoj grešci , nastaloj iz neznja. Sve to čini ovaj vaš potez sramotnim, jer ako je ostavljanje računa u funkciji vaš previd, a po ovome što govorite - jeste, onda ste dužni da snosite posledice nastale korišćenjem istog, to jest isplatite traženi iznos.

Hvala.

Након овога нисам добио одговор. Сад, свестан сам, да, ако је прекршено правило, да они имају право да постпупе као што јесу, али опет, не делује ми логично да њихов превид може проћи без икаквих последица. Такође, апсолутно сам уверен да би ми допустили да уплатим новац на рачун и да сам потрошио све, да се не би сетили да га блокирају. 60 е јесте смешна свота, али је реч о принципу, па ме интересује да ли макар и мало има смисла ово што са ја покушао. Са правом, као што се види, везе немам. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

ja predpostavljam da su se oni fino ogradili u onom velikom tekstu kojeg niko ne čita i samo klikne na "i agree" :)

verovatno tamo stoji "dupli nalog je prekršaj ban poz ne dobijaš keš" i tu završavaju sa tobom priču. Ali možda drugari pravnici mogu više da pomognu po tom pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Ма није мени до новца, него ме само интересује да ли ова моја претпоставка да би због превида требало да сносе одговорност, има било какву правну тежину или не. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Tesko je reci bez citanja njihovih pravila za ucestvovanje u igri.

Ipak, ako im zaista pise tamo da ne smes da imas dva naloga, tj. da si time prekrsio pravila igre (svesno ili nesvesno, nije bitno) i da je sankcija za takav prekrsaj diskvalifikacija, tesko da bi mogao da im uteras pare.

Opet, zavisi sta pise u njihovim pravilima.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Mogu da te jebu kako hoce, ali opet to je stara boljka online kockanja. Ali na poker starsu na primer ti ukinu prvi nalog i traze za drugi nalog, sliku tebe i pasosa, vozacke, licne i sve sto je potrebno. A i sam si rekao, sta koj kurac su te pustili da igras kad vec u najavi ne mozes da dignes novac. Trebao si da se pravis lud i da kazes kako ti nisi otvorio prvi nalog, i to je to, trazili bi ti verifikaciju za drugi, al jbg sad)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...