Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Originalne ideje Istoka Pavlovica

trojka.rs
http://www.viralnimarketing.com/kampanja-jelen.jpg
http://www.istokpavlovic.com/gif/
I za kraj: Ideja je da uradimo isto ovo, ali u pozitivnom smislu. Da posthumni sajt Zorana Đinđića na adresi www.zorandjindjic.org bude prvi rezultat na Guglu kada neko kuca “najveći car”.
http://www.istokpavlovic.com/blog/blogeri-za-zorana-dindica/

Edited by zytherius
Link to comment
Share on other sites

a ti si mu PR? Ne kapiram poentu posta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa mislim da smo to apsolvirali još na prvoj strani topica

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne, nego su internet preplavile domaćice, vukajlija, devetgag i ostala pro ekipa.

malo kasnim.. vica je u pravu ovde, i ovo je deo sustine. mnogo cudno izgleda nas web i cini se kao da smo mi preuzeli stvari koje su popularne napolju, iskrivili ih i izoblikovali, i tako .. "prilagodjene" .. servirali kod nas. nismo mi otkrili toplu vodu, samo su neki trendovi otisli u drugacijem smeru nego sto inace idu. i to je sad pro. odlican primer je srpska verzija motivacionih postera koje svako drugi kaci na fejsbuku - odavno sam prestao da fejspalmujem.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Isto sranje je svuda britney spears,mtv = ceca, karleusa, pink. Verujem da i kod amera na njihovom fejsu ima motiovacionih postera koji su pandan srpskim verzijama.

I kod njih ima milion verzija Istoka, i isto tako na manjim forumima ljudi se nerviraju i prozivaju. Nego nama je sve to novo usled jako brze ekspanzije interneta.

Covek se snasao, radi "dobar" PR i pravi kintu, Procitao sam njegovu biografiju i jako sam se iznervirao) Plus na onoj stranici kada je odgovorio na "Djindjicevski" nacin prelilo je casu, ali opet njega boli patka, prica se o njemu i mi mu ovde pravimo (anti) reklamu.

Link to comment
Share on other sites

а шта ако ми направимо акцију "НАМАЖИМО ГОВНИМА ИСТОКА ПАВЛОВИЋА И ОСТАЛЕ ЂИНЂИЈАНСКЕ ГУРУЕ"?

и не ограничавамо акцију само на интернет. направимо наградну игру, свако ко баци кесу гована на Истока и другаре и то сними и пошаље - улази у избор за прву награду. а на нету да их прогонимо са нет-кесом-гована, да кад куцаш у Гуглу "Зоран Ђинђић" /слике/ изађе КЕСА ГОВАНА, кад куцаш "говнар, педер, смрад, издајник" да изађу Исток и другари...

мада мислим да је ефемеран да бисмо се бактали са њим. али ово за Светог Зорана бисмо баш могли, чисто да ставимо "гуруима" до знања ко је главни на српском нету.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Cinjenica da on zaradjuje vise nego vecina na ovom forumu koja ga pljuje govori o tome da je uspeo, sto potvrdjuje vekovno pravilo da nije toliko bitno sta znate vec je bitno koga znate i kako da to sto znate najbolje plasirate.

Mozemo mi ovde da razglabamo na 10 strana zasto je lik moron ali on se snasao u ovom sistemu i vrlo lepo zaradjuje sto znaci da je uporan i zna da sebe plasira kako treba.

Link to comment
Share on other sites

а шта ако ми направимо акцију "НАМАЖИМО ГОВНИМА ИСТОКА ПАВЛОВИЋА И ОСТАЛЕ ЂИНЂИЈАНСКЕ ГУРУЕ"?

и не ограничавамо акцију само на интернет. направимо наградну игру, свако ко баци кесу гована на Истока и другаре и то сними и пошаље - улази у избор за прву награду. а на нету да их прогонимо са нет-кесом-гована, да кад куцаш у Гуглу "Зоран Ђинђић" /слике/ изађе КЕСА ГОВАНА, кад куцаш "говнар, педер, смрад, издајник" да изађу Исток и другари...

мада мислим да је ефемеран да бисмо се бактали са њим. али ово за Светог Зорана бисмо баш могли, чисто да ставимо "гуруима" до знања ко је главни на српском нету.

Ti ovde radis ruznu stvar, zelis da opravdano podsmevanje istoka prosiris i na politicke protivnike, pa makar bili i mrtvi.

Sta sad ako je meni istok LOL, a djindjic ne, jel smem i ja da ucestvujem? Ako je istok bednik pa jase na djindjicevom grobu, zasto mora i mi da se spustimo tako jadno?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ако ти је Ђинђић океј, онда учествујеш само у акцији "Мазање говнима Истока Павловића".

јес' да није лепо срати по покојницима.

само како то сад, они који лешинаре на Ђинђиминђију - то је легитимно, а ми који га нисмо подносили ни за живота треба да ћутимо и да то гледамо? није фер.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije mi ok, ali ne vidim zasto sad dovoditi njih u vezu :)

To je isto kao da napravimo akciju :"ahahah kako je smesan sinan nakon plasticne operacije i sa novim imidzom, haha djindjic govnar"

Inace, sinan je jebote tolko smesan, pa ja umirem :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

па видиш, кад Синан каже за себе да је ђинђијански гуру естраде, онда сам себе доведе у везу. мада... довољно је да Ђинђића, упокојеног, подржава Чедовиште, Карлеуша и Исток. са таквом подршком биће све мање Гуза који га поштују, биће их срамота да себе сврстају уз овакав трилинг на пример.

и дај неку слику Синана.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Chitajuci Drashkove postove, dobija se slika novog Hice... Razumem da se nekome neko ne svidja, ali ne treba biti ekstremista.

Srbija moze mnogo da nauchi iz svoje istorije, a prvi koji mi pada napamet kada se pricha o tome kako treba voditi politiku nije Karadjordje Petrovic, vec Milosh Obrenovic.

I josh jedna stara poslovica - "Pas koji laje, ne ujeda." [;)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Chitajuci Drashkove postove, dobija se slika novog Hice... Razumem da se nekome neko ne svidja, ali ne treba biti ekstremista.

Srbija moze mnogo da nauchi iz svoje istorije, a prvi koji mi pada napamet kada se pricha o tome kako treba voditi politiku nije Karadjordje Petrovic, vec Milosh Obrenovic.

I josh jedna stara poslovica - "Pas koji laje, ne ujeda." [;)]

јаооооо сад још овај постаде и Милош Обреновић.

и да није било Карађорђа не би било ни Милоша, НИКАД НЕ ЗАБОРАВИ.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Gde sam ja rekao da je Djindjc postao Milosh Obrenovic? :)

Samo kazem da ne treba biti ekstremista, drati se/pisati CAPS-om, vec govoriti tiho i sarkastichno. Ali to izgleda nije stil surovih sledbenika belog tepiha koji izlazi na svetlo samo da bi se zalio kako su svi na vlasti zli :tf:

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

добро, промашио сам тумачење твог контекста. хтео сам да кажем да мени прво пада на памет Карађорђе, јер да није било њега, Милош не би могао да буде Милош. па ако нађемо Карађорђа, онда ћемо моћи тек да размишљамо о Милошу.

а кепс је баш кул.

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...