Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Kontam da telenor/telekom/vip internet radi odlicno na mestima gde je nekoliko hiljada ljudi koji sede i zanima ih samo sta im se desava sa bliznjima i kucom, posto ne radi kako treba ni kad si sam na brdu. Ne lupetaj vise svega ti, ok je ideja.

Tom logikom, slobodan kućni ili kafićni AP ili ruteri će vrhunski raditi kad nagrne desetine ili stotine korisnika. Klap, klap za tebe, čoveka iz tehnike.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

e realno, sada treba pomoci, nekada ce mozda i taj AP znaciti. Mislim nije da ne treba trpati istoka, ali sada je svaka pomoc bolja od nikakve.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sasvim je korektna ideja. Niko ti ne brani da vratis password u slucaju da ni sam ne mozes da pristupis internetu, lako mozes opet da ga skines kad zavrsis.

U situaciji kao sto je ova, gde ljudi nemaju nista, svaka pomoc im je neophodna i treba je pruziti. To da li je to Istokova akcija ili da li je politizovano zabole kurac onog mokrog i gologuzog kao sto bi trebalo i tebe. Manje kenjaj i vidi ako mozes da pomognes, internet heroji trenutno nisu potrebni...

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Imam pravo da se iznerviram i da reagujem kad vidim da neko izmislja razlog zasto da ne pomogne kad moze s obzirom u kakvoj se situaciji odredjeni ljudi nalaze. Umesto da se ide korak ispred i da se smisle nove fore za pomoc smisljaju se razlozi zasto ova vrsta akcije nije dobra... Nema to veze ni sa postovima ni sa godinama, pritom gore ako ja nekome od 47. godina, posto vidim da je 20 god stariji, treba da objasnjavam situaciju.

Ni ja ne podrzavam Istoka i mislim da je pedercina ulizivacka i nije mi jasno kako se on uopste ubacio u sve to ali to ne znaci da mu je ova ideja losa, pod uslovom da je njegova.

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Zato što u 99% tih situacija pored zaključanog interneta omg, nema ni struje. Tako da seljak samo privlači pažnju baljezgarijama, kao i do sada.

Kakav jebeni otvoreni internet kad ljudi nemaju vode i struje ili suvog kreveta ili krova nad glavom. Budale.

i dalje ne kapiram u kom ste fazonu. Ta informacija je kostala nula vremena i sirenje te informacije kosta nula vremena. Ako se desi da jedna osoba uspe da se poveze na wifi i nadje informaciju do koje inace nije mogla da dodje - vredece.

Nije kao da je krenuo po kucama da skida sifre sa APova jebote ...

malo manje bandwagon hejta, malo vise smislenog argumentovanja

Link to comment
Share on other sites

To sa internetom nije pomoć više nego što je samopromocija onog bolida. Uvek je to na prvom mestu, kod takvih, ne pomoć. Ne mogu više o tome, težina je velika.

  • Upvote (+1) 1

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

A шта је конкренто будалаштина за вас  ?  Постојање Харпа  или било каквог сличног система у Србији или постојање Харпа или  било каквог сличног система у свету ? Или је будалаштина да неко сматра да је таква технологија могућа или да постоји нечија жеља да има такав уређај ?

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

A шта је конкренто будалаштина за вас ? Постојање Харпа или било каквог сличног система у Србији или постојање Харпа или било каквог сличног система у свету ? Или је будалаштина да неко сматра да је таква технологија могућа или да постоји нечија жеља да има такав уређај ?

Ja cim vidim da se ti lozis na nesto znam da je to budalastina.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...