Jump to content

direktan download filmova


Čamuga

Recommended Posts

Posto sam trenutno u Nemackoj hocu da skidam neke filmove, serije da ubijem nekad vreme.....

Zanima me tacno kako mogu da skidam filmove, a da me ne kazne ovde zbog toga. Znam da kod nas moze sve i da ne jebe to niko ni 2%.

Drugar mi rekao valjda da je skidao sa torenta system ovde ili nesto tako i stigla mu kazna oko 400 eura...

Jel dozvoljeno da skidam direktno filmove, ne sa torenta, nego sa rapidshare, megaupload (k znam da je ugasen al primer), filesonic.....

Kapiram da torente nadgledaju ti copyright agenti i da oni salju posle tcom-u moju adresu i onda me ovi tuze i moram da platim kaznu i gase net, sta vec....

Znaci zanima me jel smem direktno da skidam filmove tako? Valjda tcom boli penis za to, dok ovi agenti ne smaraju, posto oni drze monopol ?

Link to comment
Share on other sites

Imajte samo u vidu da streamove mogu jos lakse da prate. Poznanik zivi u Nemackoj i uzeo da gleda neku utakmicu preko streama i posle par dana stize dopis od provajdera "bla bla, prava na utakmicu koju ste gledali ima ta i ta tv, kazna 150 eur". Vise ti se isplati da ti neko nabaci filmove na neki hdd pa ti posalje :)

Kapiram da je bolja varijanta skidanje sa rapidshare i slicnih sajtova, ne znam bas da li precizno mogu da utvrde koji si fajl skidao sto bi bio osnov za neko kaznjvanje...

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ја сам даунлоадовао игрице док сам био у Швабији преко вареза и хдарене (директни линкови) и нико ми ништа није рекао :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ma haos je ovde sto se toga tice jebeno.... Evo npr na you tube 70% pesama ne mogu da gledam/slusam:

"Unfortunately, this video is not available in Germany because it may contain music for which GEMA has not granted the respective music rights."

Moram sve proxy da koristim...

Edited by Gavralol
Link to comment
Share on other sites

tebi nije,al svasta su rekli onima kod kojih si bio :tf:

Доставили би ми рачун, не брини се :)

А то за јутјуб ружни јесте, мени пола оних Вево канала није радило :(

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Jebena Njemacka. Ja sam ovde u Svici do sada skinuo stotine gihabajta preko torrenta i nista. Navodno je upload ilegalan, a download legalan. Ne znam za GER, al mislim da si u kurcu jer sam i ja xuo slucajeve o kaznjavanju...

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...