Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Soba u domu mi se opasno ohladila u ovom trenutku, tako da moguće da su napolje neki ludi minusi. Sad ću jednu sesiju skajrima da opičim, taman imam i efekte hladnoće, skoro pa ko da sam tamo!11

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U Beogradu u ovom trenutku -17, u Pomoravlju se spustila ispod -20, a u Vršcu ode ispod -22 icon_smile_shock.gificon_smile_shock.gificon_smile_shock.gif

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

аутић је ипак успео да кресне, додуше из 3ћег пута, што је преседан. забринут сам како ће да прегура још једну ноћ...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Jebeno je hladno bilo u Vršcu jutros, u komunalnom su ovde izmerili -27 :((((

Ja oko pola osam bio kod majstora da mu ostavim kola, i onda peške do posla. Smrzli mi se obrazi, ono, baš fizički peku i bride kao da mi je neko navukao neku stegu na glavu, a pantalone se ukrutile, kao da nosim tri broja manje.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jebeno je hladno bilo u Vršcu jutros, u komunalnom su ovde izmerili -27 :((((

Ja oko pola osam bio kod majstora da mu ostavim kola, i onda peške do posla. Smrzli mi se obrazi, ono, baš fizički peku i bride kao da mi je neko navukao neku stegu na glavu, a pantalone se ukrutile, kao da nosim tri broja manje.

tamo kod tebe je bar 3-4 stepena ladnije...jebeni azil za medvede :)))

fml

Link to comment
Share on other sites

tamo kod tebe je bar 3-4 stepena ladnije...jebeni azil za medvede :)))

Dokle god čiste sneg i cepaju drva, meni ne smetaju :))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

bagami posto ja idem svaki dan u majici sa dugim rukavima (imam ko seldon par modela) i tankom dzemperu, danas sam se opako zajebao.

Ladno je u picku materinu noge su mi bile crvene ko ... nesto crveno... kada sam dosao na posao.

Od sutrra duge gace :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...