Jump to content
Guest

kratki stripovi

Recommended Posts

Coyote, зашто не будете цареви и мало паметни па искористите огромно тржиште леве обале Дунава? Јес да имамо ADSL и мислим КБЦ-ов кабловски, који је очајан узгред, док неки делови немају ни једно ни друго, дакле тотално неискоришћено тржиште на тим местима, а на осталим без јаке конкуренције.

Ma jok, ne volim SBB nikako, bile su price mozda ovde za taj Targo da je neka prevara, i spomenem to drugu pre neki dan i on mi kaze u slicnom fazonu kako sve rade bahato i nekvalitetno.. tipa postavljaju optiku u kanale od 10-20 cm.. i tako te gluposti kopaju gde stignu i slicno.. Mozda gresi, mozda je u pravu, mozda to ne rade svuda vec kako im dune.. ko ce ga znati, samo navijam da svi mi dobijemo kvalitetan net jer mi se sere od paketa koji su 10-30-50:1

Necu da reklamiram svog provajdera, ali jako sam zadovoljan sa njim.. i nije mi skup.

sve rade bahato i nekvalitetno.. tipa postavljaju optiku u kanale od 10-20 cm.. i tako te gluposti kopaju gde stignu i slicno..

Bahato i nekvalitetno u poređenju sa kablovskim provajderima koji razvlače kablove po krovovima u PVC crevima koja se raspadnu posle godinu dana i buše prodore koje ne zapečate? ;)

Guest

Necu da reklamiram svog provajdera, ali jako sam zadovoljan sa njim.. i nije mi skup.

aj ga ipak izreklamiraj :)

a to da targo postavlja optiku na 10cm ispod trotoara je zwerko objasnio na odgovarajućem topiku - to rade da bi izbegli onaj zakon koji telekomu obezbeđuje monopol.

Da pomognem Paji :) I meni IKOM radi sasvim lepo. Meni treba da bude i dobra TV ponuda tako da mi Targo ne odgovara u tom pogledu (to jest, dosta manje nude od onoga što imam trenutno). Neću imati "bezobrazan" upload, ali za neke moje potrebe taj upload i nije imperativ. Bar meni tako deluje.

GUMTz.jpg

edit

Da ne budem 'Istok', samo sam prosledio ovde sa mejla. Nisam prevodio :)

Edited by overkind

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

Hmmm, cini mi se da protagonisti stripa nisu nista bistriji od policajaca kad su stvarno zagledali psu ispod repa.

Inb4 strip se trebao zavrsiti u 4. kvadratu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...