Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

meni je kul, jer sam juče imao situaciju "e ajde da me voziš na novi beograd", pogled na kola, kola se ne vide od snega :))

jer ovi što čiste naravno samo nabacaju sneg sa strane, i onda sneg ne samo da je na kolima i oko kola već i ispod kola ... sat vremena sam čistio, pritom često se prisećajući ivketa, higlija i viće :)

Link to comment
Share on other sites

očistio. Delovalo je da će biti mnogo brži posao, ali bar pola sata sam skidao sneg. Najviše me ubilo to što sam morao da čistim i oko kola da bih mogao normalno da priđem, a onda kad sam prišao deo snega sa kola je padao upravo tu gde sam očistio ... kakav sam nub za sneg to je genijalno

Link to comment
Share on other sites

i sta ces sutra kad ponovo napada sneg:)...i ja sam mislio da cistim kola danas, al sacekacu sredu ipak...jer ce verovatno ponovo cistiti kamion ulicu kad bude snega i zatrpati mi prilaz, sto da ga dva puta cistim...samo ce biti zajebano ako krene da se topi sneg, pa stegne mraz i zaledi...dok je ovako stalni minus suv je i moze lepo da se cisti...jbte, ovo nije pricajte topik:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

očistio. Delovalo je da će biti mnogo brži posao, ali bar pola sata sam skidao sneg. Najviše me ubilo to što sam morao da čistim i oko kola da bih mogao normalno da priđem, a onda kad sam prišao deo snega sa kola je padao upravo tu gde sam očistio ... kakav sam nub za sneg to je genijalno

Noob! :)

Za sneg postoje dva najbolja prijatelja:

prijatelj br.1:

tovar_78.jpg

i prijatelj br.2:

5416.jpg

Never leave home without them! [8D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...