Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

pujo i šuljo [roflmao] [roflmao] [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

el ovo sve znaci da smo mi sa RURa hipsteri jer smo pravili bolesne stripove pre ovih hip-dolan kaisheva? [:D]

lag sigurno jeste

realno :D mislim, "cmar od svrake" je level impossible [:D]

one to RUR them all.

3729126_460s.jpg

ima. mrzi ga lokomotiva.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ни Долана ни истокованог Долана не треба коментарисати.

приметите како је Исток постао еталон з(а)гадљивости интернета.

dobely pls

Лаг ме је разумео.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

долан и све варијације - ретардирано до бола и истеже ми живце. и свеједно - ово Ребелово је исти курац, те не разумем саблажњавање.

Link to comment
Share on other sites

Jebote koje ste žene, jeste bio gadan strip, ali vi kukate kao neke devojčice. Uostalom bili ste upozoreni i strip je bio u spojleru.

Truperu, strip bi opisao kao Avanture Dolana u epizodi poserem ti se u usta icon_smile_big.gif sa rl slikama tog seksualnog fetiša i nalepljenom dolan facom.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...