Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

146655.strip.sunday.gif

Covece...Ovo se meni desilo pre par dana!

Promenili mi broj telefona ovi iz Telekoma (dodali 4 ispred prvog broja).I naravno, prvo sto mi nije radilo - adsl.Proradi posle pola sata, ali radi preko kurca.Ono, otvaram google kao da sam na dial up-u, download da ne spominjem.Posle par sati i to se stabilizuje..."Stabilizuje".Umesto 4mbita, imam 1.5mbita sa pucanjem neta na svakih 30 minuta.Okej, np, subota posle podne je, zvacu u ponedeljak.

Zovem ih, kulturno i civilizovano, kazem onoj operaterki da mi ne salje nikakve ekipe ili sta god, samo nek javi ljudima da mi puste 4mb.Riba kaze da ce da "zavede slucaj" kao da imam smetnje na ADSL-u.Np.Posalju coveka posle par sati, ispituje on razna cuda, cvaka splitter, stavlja drugi, opet proverava, nije mu jasno zasto mi je protok 1.5mbita.Na kraju kupi stvari, odlazi odavde, kao video sta je, dosao do zakljucka da su ipak kablovi u pitanju.

Izlazi iz kuce, ide u auto, zove ortaka iz centrale: "E, brate, ajde pusti mu 4mbita".

Strucnjaci.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

da, da, meni su kad su mi dodali 2 ispred broja samo to uradili, ništa nikome nisu javili, tek tipa dve nedelje - mesec dana nakon toga mi stiglo od telekoma pismo da će mi promeniti broj i dodati dvojku :)

Мени је стигло унапред обавештење и испоштовали су уредно датум назначен у обавештењу. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

:DDD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...