Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

Ako cemo ga cuvati napolju, mora da se sbudzi negde gde putari nece bacati so. Akumulator obavezno napolje, paljenje jednom nedeljno po hladnijim danima. To je mislim najvaznije.

Jel imate fotku RURomobila sada? Nisam citao sve 52 strane pa me zanima unutrasnji i spoljasnji izgled, imam nesto u planu pa bih voleo prvo da vidim sta imate :)

evo ovako izgleda ruromobil: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150670501688180.423677.8177433179&type=3

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ako cemo ga cuvati napolju, mora da se sbudzi negde gde putari nece bacati so. Akumulator obavezno napolje, paljenje jednom nedeljno po hladnijim danima. To je mislim najvaznije.

Pa šta ga palim ako sam mu izvadio akumulator? :)) A i brate ko će da nosa akumulator stalno do i iz automobila? :)

Što se soli tiče, ako "u'vatimo" mesto kod apoteka ovde prekoputa HQ, i stoji onako ukoso, neće ga do'vatiti so osim možda pozadi vrlo malo. Isto se ostvaruje i kod doma zdravlja na "kosom parking mestu". Problem su ova mesta što su paralelna sa ulicom (ovako po mom laičkom shvatanju). Ili da ga ubacujemo negde tamo oko belih solitera gde u onim uličicama i parkinzima sigurno ne prolaze putari.

Link to comment
Share on other sites

Па ауто се зими пали како не би "зарибао" мотор. Наводно би ваљало да се повремено упали ауто како би се подмазали цилиндри, брегасте, радилица итд. Не верујем да ишта може да му се деси од стајања, али ето ваља се. Не мора баш једном недељно, али једаред месечно.

На пример ја мој ауто нисам палио 2 месеца кад је била зима и нисам ни скидао акумулатор и упалио је без проблема. Једино су се чули мало хидроподизачи, али то је првих пар минута и онда су се напунили уљем и све је шљакало до јаја. Али ви не морате ни за то да бринете јер тај мотор нема горе наведене [:D]

Edited by strokan
Link to comment
Share on other sites

ma zezao sam se bre, nisam ni ja za garažu nešto specijalno, čak možda nisam ni za ceradu, čuo sam da to nije dobro zbog kondenzacije, šta god, tako da možemo da ga uglavimo kod Doma Zdravlja koso parkiranje i čak i kad zaveje nema šanse do njega da stigne sol!

Link to comment
Share on other sites

ivan je bio kod mene u dvoristu,on otprilike zna kako to izgleda.Enivej Ivane,drzali bismo ga tipa tu na pocetku tek kad se udje u dvoriste.Tu ima prostor gde nikom ne smeta,ali tu moze da napada sneg i do metar i po,pa imajte na umu da u nekom "dan posle sutra" scenariju moze da mu se neko vreme ne pridje.Ali prica je takva da tu mozemo lagano da podignemo tipa neku retardiranu "skelu" i stavimo najlon ili otkud znam.Ili da jednostavno banete jedan dan,vodim na toplu cokoladu kod svece u kafanu,a vi procenite da li je moje dvoriste najbolja opcija.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nazad su rupe za elipse, tako je, mada je kod dovle auto, može da premeri. Ovi zvučnici bi možda pasovali da idu u vrata, pa taman tu da ih ubacimo a pozadi nađemo neko drugo rešenje.

Za dvorište, što se mene tiče može kod grujana ne moram ni da čekiram, osim ako se ne ide čoporativno u PA, to bi bilo kul. Bio sam proteklih meseci x puta, ali samo tranzitno za Vršac :)

Link to comment
Share on other sites

back to audio.

Jesu li nam ovi zvučnici ok, obzirom da sam pročitao (možda grešim) da su nazad rupe za elipse ili štagod...

http://www.pioneer.e...2003i/page.html

Uf, dzoni ovi zvucnici su zlo, zbudzili bi ih nekako naravno. Bas su dobri.

Btw, ja verovatno mogu da imam na raspolaganju komponentne zvucnike (iz moje bivše Korole), koji su prilicno dobri.

ja sam ok što se tiče odlaganja ruromobila kod gruje, možemo i ići čoporativno tamo da ga ostavimo za jedno metar dana :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...