Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

Tako je, 060 KLANRUR. U redakciji uvek ima nekoga pa ti samo bani.

Za tapacirung, kapiram da taj koji radi tapaciranje ima i mogućnost šivenja amblema, uvek je tako bilo na tim mestima kad sam se raspitivao.

Ja ovako iz glave ne znam nikoga ko se time bavi, možda ovi što šiju majice pa ako rade vez.

Link to comment
Share on other sites

btw, pod na kolima nam je odličan, ne treba nista da se radi.

Jedino sto su prednja sedista sa Askone valjda, pa su sine za njih bukvalno bušili kroz pod i sad tako stoji ta rupa gde se sine pricvrscuju i kroz nju se vidi asfalt xD

Mehanizam pomeranja vozacevih sedista je puko, tako da ce ih majstor "zakucati" na krajnju, najdalju poziciju te nece vise slajdovati.

Takođe, ovo sto je do sada uradio tapetar je prebrutalno, izgledace fascinantno! ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ajd drugari pomagajte, nigde bre ne mogu da nađem narandžasti etison!

Znači, treba nam 2 x 2 metra običnog, narandžastog etisona, bez ikakvih šara ili kurcobeca.

Galerija podova i Carpetland, dva najveca salona u bgdu, izuzetno ozbiljne firme sa grandioznim prodajnim salonima i espreso kafama za potencijalne mušterije, od kojih Galerija podova ima narandžastu fasadu i narandžaste zidove unutra i majice za zaposlene u narandžastoj boji, niko nije ni čuo za narandžasti etison. E na kurac vas nataknem! :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

doci ce i papucica na red, treba samo da vidimo koja tu paše, ne brini nisam zaboravio. :)

a sto se etisona tice, ako ga ne nadjemo sutra, moracemo crni tepih da stavimo, A TO NEĆEMO!

Jel moguće da u celom Beogradu nigde nema 4 m2 narandzastog etisona??

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...