Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

Moj predlog je da pod hitno neko sprca neku klinku.. čisto zbog malera.

Naravno dokazi će morati biti dostavljeni.. Mislim da se ne cimam ja.. malo sam već u godinama!

Edit: U ruromobilu naravno!

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

E, da se i ja javim sa detaljima :)

Sto se voznje RURomobila tice, postojace raspored kao i pravilnik voznje, sa sve savetima i instrukcijama. Osoba iz RUR redakcije ce biti zaduzena za taj raspored, a kao po dogovoru - svako ko je ucestvovao u ovom projektu moze da bez naknade vozi auto! Naravno, to vazi za osobe sa vozackom dozvolom ("e moj drug ce da vozi" varijante ne vaze) i gorivo ce morati da se sipa onoliko koliko se potrosi. Jos uvek se razmislja koliko ce neko smeti da zadrzi auto kod sebe. I, generalno, predlog je da manje iskusni vozaci ne bi trebalo da budu za volanom RURomobila, jeste on lep al se tesko vozi. :)

Sto se samih kola tice, ona su zaista u odlicnom stanju. Ipak, nadam se da cete sto pre realizovati vase uplate kako bi mogli uskoro da razmisljamo i o manjem servisu koji je neophodan. Automobil se i sad moze voziti bez bojazni, ali moj je predlog da bi te neke malo hitnije stvari trebalo uraditi sto pre. Vrednost servisa svega sto treba da se servisira ne prelazi 100 evra. Takodje, treba razmisljati i o prenosu vlasnistva sto skorije.

Tek kad zavrsimo sve te "goruce" stvari, onda cemo imati poseban topik na temu brendiranja i modifikacija. Ja cu samo reci da u njega "sraf na sraf" staje 2,9 V6 motor iz Skorpija! :D

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

JA bih da razmislimo o zimi narednoj. PRosto, ovo je sezonski auto, em što ima spektakularne 15" točkove, em što su tu široke gume, em što je startan u pizdu materinu. Tako da sneg kiša i ta čuda, ja bih preskočio :) I treba ga čuvati, osetljiva to limarija

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

budženje je po meni loša ideja. pod dva, trebalo bi promeniti, pored motora, i menjač i kompletni prenosni sklop, plus ogibljenje i kočnice. to je akcija od par soma evra.

a pod jedan, poslednje što nam treba od kola koja će da vozi 20 ljudi je da budu brza. samo ćemo ih pre slupati.

Link to comment
Share on other sites

Ne treba budziti auto - kao prvo, to sami teshko da cemo da izvedemo (treba nam neki mega majstor), kao drugo ovo shto je Ivan rekao - previshe je rizichno, jer nisu svi sa velikim vozachkim stazom i ne voze svi besna muscle kola sa jakim motorima.

Treba da bude pozerski auto, lep i nashminkan, sa mega zvukom i analognim osecajem za voznju. I treba ga maziti i paziti i zvati Djole [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...