Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

haha, koj sam rom! :) htedoh naravno napisati da ide kod ovog na altinu :)

btw, drugari, iako sam znao da neće baš svi uplatiti i da će kasniti itd, bilo bi kul da ovi što se misle da uplate to i urade u narednih x dana, jer ne samo što treba da isplatimo nazad Nidžu i Dovlu, treba i platiti taj mali servis. Već juče smo odradili jedan deo, u ponedeljak bi trebalo drugi, nakon čega će aVto biti potpuno funkcionalan za vožnju.

Link to comment
Share on other sites

E da, podseti me trupsi, ne mislim na drugare koji su se javili i rekli krajem meseca, to je sve ok i tako je i uračunato.

Mislim pre svega na ove neodređene tipa "u ponedeljak idem u poštu" a ponedeljak bio pre dva ponedeljka i tako te :))

Link to comment
Share on other sites

E da, podseti me trupsi, ne mislim na drugare koji su se javili i rekli krajem meseca, to je sve ok i tako je i uračunato.

Mislim pre svega na ove neodređene tipa "u ponedeljak idem u poštu" a ponedeljak bio pre dva ponedeljka i tako te :))

Da nisi možda mislio na Scumbag Aleta & Five Smoking Euros? :D

Link to comment
Share on other sites

Da nisi možda mislio na Scumbag Aleta & Five Smoking Euros? :D

Mislio je na sve one koji na prvom postu ovog topika nisu boldovani, a u tom istom postu stoji da je Ale na kraju dao isto para koliko i ti, ako se ne varam? ;)

Btw, rurko mobilko je kod cika servisera, radi se: lamela, semering, kugle prednje i neke druge sitnice. Vec je zamenjen mali kais ventilatora i anlasera, regler anlasera, ulje i akumulator. Sve to ce da bude negde oko 150 evra. Uskoro ce biti obelodanjen i Pravilnik o upotrebi, pa cete uskoro moci i da ga vozate ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Mislio je na sve one koji na prvom postu ovog topika nisu boldovani, a u tom istom postu stoji da je Ale na kraju dao isto para koliko i ti, ako se ne varam? ;)

BTW predao sam Boletu 3.000RSD

Varaš se ;)

Ne moraš da izvlačiš kandže za Aleta, on je drug i dobronamerno ga zajebavam :D

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

Mislio je na sve one koji na prvom postu ovog topika nisu boldovani, a u tom istom postu stoji da je Ale na kraju dao isto para koliko i ti, ako se ne varam? ;)

Btw, rurko mobilko je kod cika servisera, radi se: lamela, semering, kugle prednje i neke druge sitnice. Vec je zamenjen mali kais ventilatora i anlasera, regler anlasera, ulje i akumulator. Sve to ce da bude negde oko 150 evra. Uskoro ce biti obelodanjen i Pravilnik o upotrebi, pa cete uskoro moci i da ga vozate ;)

ovde je sad postalo i bitno ko je koliko dao,sva sreca pa sam dao vise!

i da,molim to da se izmeni u prvom postu,ne zelim da bednih 20e stoji kraj mog imena!

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

You guys ... :)

Varaš se ;)

Ne moraš da izvlačiš kandže za Aleta, on je drug i dobronamerno ga zajebavam :D

my bad, samo verujem Lakiju koji edituje taj moj prvi post na topiku, ali izgleda da ne radi pos'o dobro! :O

ovde je sad postalo i bitno ko je koliko dao,sva sreca pa sam dao vise!

i da,molim to da se izmeni u prvom postu,ne zelim da bednih 20e stoji kraj mog imena!

Takođe, Laki nije izmenio, do kraja dana će lista da se osveži skroz! ;)

kad se otprilike vraca sa tog servisa da svratim do redakcije da donesem tih bednih 10e, kolko mogu da izdvojim sad i usput pogledam, posto vozacku nemam :D

btw i ja sam medju onim sisama sto su rekli dace pa nikako da daju :D

Do kraja nedelje će biti gotov servis, tada ćemo krenuti i sa prijavama za vožnju. ;) biće javljeno sve ovde.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...