Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

inače, da pomenem da vozač trenutno ne može ni da se veže jer je pojas otišao u kurac, tako da možete da se raširite do mile volje, neobuzdani stegama života i klizate se sa sedištem :D

Kako si uspeo da pokvariš analogni pojas!?

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Farbanje celog automobila onom farbom je oko 600 evra, bez sredjivanja rdje. Perl-efekt boja jbg. Evo, nek Zwerko kaze koliko takva boja kosta kao dodatna doplata za Focus RS npr. :)

Nisam kupovao Focus RS ;) Kad smo već kod boje, moram priznati da je paint-job i dalje vrlo aktuelan, evo sa Dodge sajta :)

Challenger.JPG

KO JE SJEBAO POJAS!!!

Uh, oh, that would be me :( Jednostavno se samo otkačio tamo u korenu, kapiram da može da se lako namesti jer nije ništa puklo osim možda šrafa koji ga je držao... Plaćam popravku :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zwerko mora da je svojim simpatičnim stomačićem malo previše gurnuo pojas pri nekom od "klizanja sedišta" i eto! Ali deluje da se može popraviti, ja sam mislio da je nešto "strašnije" u pitanju, a zapravo treba samo da se iznova zašrafi za "b stub" (ako sam pogodio kako se to zove :))

A za Paint job, vidiš ti to! Evergreen!

Link to comment
Share on other sites

ma to neka nobina ne zna da vozi :D

šalim se, po meni je to normalan odziv na gas za motor sa karburatorom, ali i dalje mislim da je kvačilo slabo. meni je proklizalo i pri promeni brzine jednom ili dvaput, pored toga što jako visoko grize.

Link to comment
Share on other sites

Ima neka fora i navodna da ne vata dobro gas, ali ne znam da li je to do vozača. Bilo je problema uzbrdo da krene, ja ne znam, jer nisam vozač, ali delovalo je da ne prenosi kako valja.

šalim se, po meni je to normalan odziv na gas za motor sa karburatorom, ali i dalje mislim da je kvačilo slabo. meni je proklizalo i pri promeni brzine jednom ili dvaput, pored toga što jako visoko grize.

Definitivno je lose kvacilo, evo sad sam dovezao auto kuci.

Pored toga, nije mi upalio ventilator na motoru (!) tako da mora (redovan) servis sto pre, zapravo, vec ove nedelje cemo ga oterati na rad.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...