Jump to content

NBA 2011/2012


moyo

Recommended Posts

Au kakva tekma Minesota - OKC . Love franchise high 51pts , Wesbrook 45pts, Durant 40pts 17 skokova. Prvi saigraci u istoriji koji su dva puta u jednoj sezoni dali po 40 poena. Barea tripl double prvi put u karijeri. Steta sto nisam gledao :tf:

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Moyo, koja si godina na koledzu? Jesi predsvanik evropske kosarke ili si se asimilirao sa amerima pa si jump+dunk=imba igrac? :)

Salim se malo, ae predji na neki bolji koledz pa da te gledamo u martovskom ludilu ;)

Tek sad videh ovo. Evo zavrsavam prvu god. Na ovom istom koledzu sam i drugu a trecu i cetvrtu cu gde zavrsim. U sustini treba mi 10-15kg i mogao bi da izvlacim 12-15pts i 6-10skokova po tekmi uz minimum skilla i centarske tehnike. A to je dovoljno za ncaa d1.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

@moyo: znaci, ti 92god? Aj nabaci tu masu, nije da ne postoje preparati, pitaj alphu :)

haha bilo bi lepo. Imao sam 4 godine "lufta" posle srednje. 88 sam god. A za masu sam vec vajnovao na teretana topiku. Sad vec otprilike i znam sta cu da uzimam samo cekam kintu

@grbitj

Bio je trade deadline prosle ili pretprosle nedelje pa je dosta timova iskoristilo to da malo iztrejduje. Od zanimljivih tradova bi pomenuo da je Bogut u Golden Statu a Monte Ellis u Milvokiju, Derik Fisher je u Oklahomi i Nick Young otisao u Clipperse

Ako te zanimaju i ostale promene overi ovde:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_2011%E2%80%9312_NBA_season_transactions

edit: napisao si Chandler al mislio si McGee. Razumem te jer su jebeno isti :) Ista visina, ista gradja i manje vise ista uloga u ekipi

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

samo me zanima odakle ova pomama za ovim gumenim zastitama za zube?

svi zivi kotrljaju tu gumu po ustima...

pa tough guys kao

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nose te kurce zato sto se mnogo vise klepa nego u nasoj kosarci. Najopustenije kad drzis loptu odbrambeni igrac moze da te razvali po rukama i ako ti ispadne lopta njegova je. Tako da vrlo cesto ti udarci zavrse preko labrnje. Mogu misliti tek kako je u NBA. A sa druge strane kad ja ovako dugacak stojim nekom iza ledja pokusavajuci da uhvatim loptu posle suta i "naslonim se" ili pokusam da odgurnem igraca (sto nije ni blizu tako agresivno kao gorepomenuto klepanje) uvek mi sviraju faul . Jebala ih retardirana pravila

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

po čemu je bolji, što zalepi jednu bananu ili zakuca?

Nikad on neće biti pravi nba igrač koji će u proseku da da 15-20 poena, nije to bio ni u Srbiji. On tamo više od 10 min po tekmi nema šta da traži

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nije on bio neka igraičina u PTZ, ali je imao tu atraktivnost, ta zakucavanja i ostalo i zbog toga su ga i navijači zavoleli.

Teško da će u NBA postići nešto više od ovoga, pošto mu je šut kriminalan, on bre čovek jedva slobodna bacanja pogađa.

Mada ko zna, i Peković je prve sezone bio go kurac u Minesoti, a evo sad eksplodirao i igra baš dojaja...

Ali inače OKC osvaja, Durant MVP :v

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nije on bio neka igraičina u PTZ, ali je imao tu atraktivnost, ta zakucavanja i ostalo i zbog toga su ga i navijači zavoleli.

Teško da će u NBA postići nešto više od ovoga, pošto mu je šut kriminalan, on bre čovek jedva slobodna bacanja pogađa.

Mada ko zna, i Peković je prve sezone bio go kurac u Minesoti, a evo sad eksplodirao i igra baš dojaja...

Ali inače OKC osvaja, Durant MVP :v

Ali Peković daje poene, radio je to i u Partizanu i u Grčkoj i sl, ko se seća kad je Veseli dao 20 poena? Ili imao šutersko veče?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Peković je imao problem zvani "trener mi je maloumnik" + ovo što Pera kaže.

Jan mora mnogo da napreduje da bi bio pravi NBA košarkaš, ali mislim da on to može. :)

Nešto između Kirilenka i Battiera ili kao Marion sada. Skače, trči kontre i igra odbranu.

Edited by fushi.ryuu

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Jan mora mnogo da napreduje da bi bio pravi NBA košarkaš, ali mislim da on to može. :)

Nešto između Kirilenka i Battiera ili kao Marion sada. Skače, trči kontre i igra odbranu.

Pa Veseli upravo to sad i radi, trci, skace, odbrana. Sut nema, jbg, tesko ce ga popraviti, jednostavno ne vidim da moze da ostvari neki veliki napredak.

Edited by Touche
Link to comment
Share on other sites

cist faul

a i meni je ovo bolje

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...