Jump to content

NBA 2011/2012


moyo

Recommended Posts

aj to, nego ona durantova trojka, totalno nepotrebna u 5. sec napada 13.sec do kraja.... pa alo, gde je mozak glupa crncugo?

Није што много готивим Дуранта, ал мислим да је ту више крив Брукс, него КД лично.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Stigao mi bradin dres koji sam purucio pre mesec dana kada je izdominirao protiv Spursa \o/. Par dana posle kupovine ukapiram da je prodavac iz Hong Konga. (Inb4 Sašimi Sako!) i da je povukao sve dresove iz prodaje. Ja mu posaljem nekoliko mailovao a on ne odgovara. Vec sam se pomirio sa cinjenico da me kinez zavrnou, mada me je teshilo to sto ima oko 700 pozitivne reputacije. I danas stigne paket sav onako jadan, flomasterom i rukopisom osnovca napisana moja adresa. Ja reko sad neko djubre unutra al ok bar je stigo. I otvorim kad ono jebeni vruhunski kvalitet, nikad bolji dres u zivotu nisam video. Identican orginalu.

ZIVELI KENZI

E da. Veceras svim srcem za Oklahomu da bude sto vise tekmi :tf: Ali Miami ipak osvaja

Nego mora neki Rurbasket da se organizuje kad dodjem za mesec dana. Da show-offujem bradin dress :tf:

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Shuki organizovacemo dunk kontest, ko pobedi nosi dres :tf:

Inace mora Oklahoma mnogo bolje ako oce da iscupa pobedu. Krvio mi sto u ovom finalu ima previse careva na obe strane a samo jedan tim uzima titulu :( Ako nista valjda ce da prestanu da se spamuju fore u vezi Lebrona bez prstena. Svaki jebeni nba klip na youtubu smaraju Lebron hejteri

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Još da je drugar Roy ostao sa čitavim kolenima majaoj.

SEDNES MI NA MOJ

HIJAOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJ

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...